Priemonės po deginimosi

Perkamiausi

Įdegusi oda tinka ir vyrams, ir moterims, bet UV spinduliai gali sunkiai pažeisti odą. Jie išsausina odą, kuri tampa mažiau elastinga ir greičiau sensta, o žmogus pradeda jausti tempimo jausmą. Pasitikėkite kokybiškomis priemonėmis po deginimosi saulėje, kurios pasirūpins ir sudrėkins jūsų odą, neutralizuodamas visus nepageidaujamus saulės spindulių padarinius odai. Sužinokite daugiau informacijos apie kremo po deginimosi saulėje, gelio ir losjono privalumus jau šiandien!

7 priežastys, dėl kurių turėtumėte naudoti priemones po deginimosi saulėje:

  • jos drėkina odą, užkirsdamos kelią sausumui ir tempimo jausmui;
  • jos užkerta kelią greitesniam odos senėjimui ir naujų raukšlių susiformavimui;
  • jos greitina odos regeneraciją ir atkuria sveiką jos išvaizdą;
  • jos apsaugo viršutinį odos sluoksnį nuo greito nusilupimo;
  • geliai po deginimosi saulėje pasižymi vėsinamuoju poveikiu ir ramina saulėje nudegusią odą;
  • losjonas arba kremas po deginimosi saulėje su betakarotenu paryškina ir išlaiko įdegį;
  • juos tinka naudoti po deginimosi saulėje ir soliariume.

Priemonių po deginimosi saulėje rūšys:

Kremai po deginimosi saulėje yra tirštesnės konsistencijos, todėl sunkiau įsigeria. Dėl šios priežasties jie dažniausiai naudojami veidui ir apnuogintoms kūno vietoms. Jei skubate, vietoj jo geriau rinkitės aliejinio pagrindo purškiklį po deginimosi saulėje, kuris greitai pasiskirsto ir tinka naudoti kūnui.

Losjonas po deginimosi saulėje taip pat glotniai pasiskirsto ir gerai susigeria į odą, todėl puikiai tinka visam kūnui. Jo konsistencija panaši į gelio po deginimosi saulėje, kurio sudėtyje yra vėsinamųjų medžiagų. Ši gelio savybė itin naudinga lengvai nudegus saulėje.

Jei jūsų oda paraudo, dega ar skauda palietus, naudokite priemonę po deginimosi saulėje su pantenoliu – geriausia medžiaga ką tik nudegusiai odai. Tepant pantenoliu nudegusią odą nejaučiamas skausmas, o priemonė greitai susigeria ir maloniai vėsina odą.

Jei ieškote priemonės po deginimosi saulėje, kuri pasižymi keliais poveikiais, išmėginkite dušo gelį po deginimosi saulėje. Taip galėsite mėgautis maloniu ir atpalaiduojančiu dušu rūpindamiesi oda po deginimosi saulėje.