Skip to main content

Makiažo valiklis

Filtruoti
Kainų intervalas

iki

Nemokamos dovanos ir pasiūlymai
Prekės ženklas
Rodyti daugiau
Lytis / amžiaus grupė
Perkamiausi

Norite, kad oda būtų sveika ir standi? Suteikite jai gaivią išvaizdą kruopščiai ir reguliariai prižiūrėdami odą. Be odos kremų ir serumų taip pat turėtumėte kas dieną valyti makiažą ir plauti veido odą, nes tik atlikus šias procedūras jūsų oda galės pailsėti ir atsigauti nakties metu. Išsirinkite geriausią makiažo valiklį jau šiandien!

Makiažo valiklių rūšys

  • Gelinis makiažo valiklis – puiki makiažą valanti priemonė, skirta probleminei odai. Ji pašalins ne tik makiažą, bet ir sebumo perteklių bei suteiks nuostabų gaivinamąjį poveikį.
  • Makiažą valantis vanduo pašalins makiažą ir padės nuvalyti odą.
  • Makiažą valantis losjonas ir makiažą valantis kremas nuostabiai tiks sausai ir jautriai odai. Šios priemonės nuvalo makiažą ir pasižymi maitinamuoju poveikiu.
  • Servetėlės makiažui valyti yra puikus sprendimas keliaujantiems ir nenorintiems kartu su savimi pasiimti viso makiažo valiklio buteliuko. Jos greitai šalina makiažą ir valo odą įtemptos dienos pabaigoje.
  • Makiažą valančios putos pasižymi itin malonia tekstūra. Užpylę jų ant delnų sukamaisiais judesiais paskirstykite putas ant veido odos ir nuplaukite šiltu vandeniu.
  • Aliejinis makiažo valiklis yra puikus pasirinkimas norintiems nuvalyti vandeniui atsparias makiažo priemones.
  • Micelinis vanduo yra greitas ir veiksmingas sprendimas skubantiems, nes jis pašalina makiažą ir nuvalo odą tuo pat metu.

Makiažo valymui reikalingi priedai

  • Vatos lapeliai yra klasikinė grožio priemonė, padedanti valyti makiažą. Suvilgykite juos makiažo valikliu ir kruopščiai nuvalykite makiažą. Galite įsigyti ne tik vienkartinių, bet ir ekologiškų bei plaunamų lapelių makiažui valyti.
  • Makiažo valymo šluostė arba rankšluostis yra daugkartinio naudojimo, jei tik nepamiršite jo išplauti. Tai patogios ir aplinkai draugiškos priemonės, kurias pakanka suvilgyti šiltu vandeniu ir kruopščiai nuvalyti makiažo valiklio arba priemonių likučius.
  • Makiažo valymo pirštinė naudojama panašiai, kaip ir šluostė ar rankšluostis. Paprasčiausiai užsimaukite pirštinę, suvilgykite ją vandeniu ir nuvalykite makiažą.

Rūpinkitės savo oda ir nepamirškite kas dieną valyti makiažo. Išmėginkite akių makiažo valiklius ir dviejų etapų makiažo valiklius, kurie susitvarkys net ir su sunkiausiai nusivalančiu makiažu. Rinkitės iš gausaus Bioderma, Neutrogena, Vichy ir kitų prekių ženklų makiažo valymo priemonių pasirinkimo!