Skip to main content

Micelinis vanduo

Filtruoti
Kainų intervalas

iki

Nemokamos dovanos ir pasiūlymai
Prekės ženklas
Rodyti daugiau
Lytis / amžiaus grupė
Perkamiausi

Pristatome jums tobulą priemonę greitam ir kruopščiam odos valymui! Micelinis vanduo giliai valo, drėkina odą ir švelniai šalina riebalus. Taip pat galite įsigyti patogią kelioninio dydžio priemonę, kuri puikiai telpa rankinėje.

Kas yra micelinis vanduo?

Micelinis vanduo – tai tirpalas, kurio sudėtyje esantis vanduo yra papildytas mažomis veikliosiomis dalelėmis, vadinamomis micelėmis. Turėdamos sąlytį su oda micelės pritraukia nešvarumus ir riebalus be nereikalingo odos trynimo ar šveitimo. Micelinio vandens formulė lengvai susitvarko net su sunkiausiai nuvalomu vandeniui atspariu makiažu.

Micelinio vandens rūšys

Kiekvienas micelinis vanduo yra pagamintas naudojant papildomas sudedamąsias dalis, kurios yra naudingos odai, tad galite rinktis tą priemonę, kuri labiausiai tiks jūsų odos tipui:

  • micelinis vanduo jautriai odai yra papildytas raminamosiomis ir švelninamosiomis sudedamosiomis dalimis. Jis nedirgins odos ir nesukels paraudimo;
  • micelinis vanduo sausai odai yra speciali priemonė, suteikianti odai sveiką išvaizdą ir nesukelianti odos išsausėjimo ar nemalonaus tempimo pojūčio;
  • micelinis vanduo aknės kamuojamai ir riebiai odai pagamintas iš sudedamųjų dalių, kurios reguliuoja sebumo gamybą. Jūsų oda išliks matinė ir tobulai sudrėkinta.

Micelinio vandens nauda

  • Greitai ir lengvai naudojama priemonė yra itin patogi keliaujant ar po vakarėlio.
  • Valomasis micelinis vanduo suteikia tobulą matinį efektą ir švarios odos pojūtį, tad ši priemonė puikiai tinka rytiniam odos valymui, atliekamam prieš naudojant makiažo priemones.
  • Atgaivina ir drėkina odą.
  • Tobulai šalina net storiausio sluoksnio ir vandeniui atsparų makiažą.
  • Pasižymi švelniu poveikiu jautriai odai.

Kaip naudoti micelinį vandenį?

Suvilgykite vatos lapelį miceliniu vandeniu ir valykite juo akių, lūpų ir viso veido makiažą per daug netrindami veido odos. Kartokite šį veiksmą naudodami naują vatos lapelį tol, kol paskutinis panaudotas lapelis bus visiškai švarus. Šis universalus valomasis vanduo puikiai tinka naudoti retkarčiais. Šią priemonę galite naudoti pakaitomis su kitais makiažo valikliais.