Skip to main content

Elektriniai prietaisai

Filtruoti
Perkamiausi

Kokių elektrinių įrankių turime sandėlyje?

Svajojate apie tobulus plaukus, akinančiai baltus dantis, tobulai nuskustą smakrą ar nepriekaištingą odą? Notino.lt jums siūlo tik kokybiškus elektrinius įrankius iš žinomiausių pasaulio gamintojų, kurie palengvins jūsų kasdienę odos priežiūrą. Kad ir kas tai bebūtų - didžiulės garbanos, tobulai tiesūs ir žvilgantys plaukai ar trumpa vyriška šukuosena - mūsų garbanojimo žnyplės, plaukų tiesintuvai, džiovintuvai bei kirpikliai visada jums padės suformuoti norimą šukuoseną.

Tobulai lygiai odai be plaukelių siūlome išbandyti epiliatorius veidui ir kūnui, taip pat elektrinius skustuvus - su baterijomis ar jungiamus į elektros tinklą. Mes taip pat turime barzdos kirpiklių (trimerių), su kuriais galėsite suformuoti nepriekaištingą barzdą, pašalinti nosies ar bet kokius kitus nepaklusnius plaukelius.

Turėkite plačiausią ir balčiausią šypseną su mūsų elektriniais dantų šepetėliais, kuriems taip pat turime gausybę papildomų galvučių. Nepamirškite ir odos priežiūros. Geras valomasis šepetėlis kasdien nuskaistins jūsų odą. Atraskite plačią mūsų elektroninių kosmetikos įrankių pasiūlą veidui, kūnui ir plaukams. Siūlome tik gerai žinomus prekių ženklus, tokius kaip Philips, Braun, BaByliss, Foreo ir kitus už nepaprastai puikias kainas. Rūpinkitės savo grožiu efektyviai.