Pereiti prie pagrindinio turinio

CLINIQUE

Apie Clinique

Dekoratyvinė kosmetika, sukurta remiantis dermatologiškai pažangiais sprendimais – veiksminga, saugi ir kliniškai patvirtinta. Amerikiečių prekių ženklo Clinique produktuose nerasite alergenų ir dirginančių ingredientų, taigi naudojant juos, oda bus apsaugota nuo galimų pažeidimų ar sudirginimo. Rezultatas – aukščiausios klasės hipoalerginės makiažo priemonės ir rūpestinga odos priežiūra.

Prekių ženklas Clinique įkurtas 1968 m. ir jo savininkai pirmieji atliko dermatologinius produktų testus prieš pateikdami juos rinkai. Kompanijos tikslas – derinti atskiras veikliąsias medžiagas remiantis naujausiais moksliniais atradimais, kad būtų atrastos veiksmingos, bet saugios formuluotės. Clinique kosmetikos gaminiuose nėra kvapiųjų medžiagų ir ftalatų, atliekami rimti dermatologiniai tyrimai, siekiant išvengti alerginių reakcijų, todėl jie tinka net ir jautriausiai odai.

Išbandykite kosmetiką, kurios sudėtis nuolat tiriama bendradarbiaujant su mokslininkais, tyrėjais, gydytojais ir sertifikuotais dermatologais. Clinique gamina ne tik veiksmingą ir saugią odos, kūno ir dekoratyvinę kosmetiką, bet ir kvepalus, iš kurių tikrai išsirinksite tobulą kvapą sau bei savo artimiesiems. Moterys neliks abejingos gėlių ir vaisių aromatui, kuriuo pasižymi parfumuotas (kvapusis) vanduo Clinique Happy, o vyrų dėmesį patrauks tualetinis vanduo Clinique Happy for Men, svaiginantis citrusinių vaisių natomis.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą