Riebi oda

FILTRAS ĮJUNGTAS
  • Riebi
Filtruoti
Kainų intervalas

iki

Prekės ženklas
Rodyti daugiau
Lytis / amžiaus grupė
Nemokamos dovanos ir pasiūlymai
Perkamiausi

Rūpinkitės savo riebia oda naudodami tinkamas priemones! Išsirinkite švelnų gelinį veido prausiklį ar matinio efekto toniką ir lengvos tekstūros drėkinamąjį kremą riebiai odai, padėsiantį jums kas dieną džiaugtis gražia oda!

Kaip atskirti, ar jūsų oda yra riebi?

Riebi oda yra linkusi gaminti daugiau sebumo nei norėtumėte. Kaip tai atskirti?

  • Jūsų veido oda yra blizgi, o makiažo pagrindas nesilaiko vienoje vietoje
  • Jūsų poros yra išsiplėtusios
  • Jus kankina spuogai ir inkštirai

Riebios odos priežiūra

Nenuvertinkite odos priežiūros. Visuomet kruopščiai pašalinkite makiažą, nes taip išvengsite spuogų ir užsikimšusių porų. Geliniai ir putojantys prausikliai, eksfolijuojamosios priemonės puikiai tinka riebiai odai valyti. Po jų nepamirškite naudoti raminamojo toniko, kuris padės odai išlikti ramiai ir sudrėkintai.

Drėkinamieji kremai riebiai odai

Koks drėkinamasis kremas geriausias riebiai odai ir kokios priemonės jai tinka? Tokio kremo tikslas – suteikti odai matinį efektą ir kontroliuoti sebumo gamybą, todėl rinkitės drėkinamąjį kremą, kuris nėra labai riebus, sodrios tekstūros ir nekemša porų. Porų nekemšantys drėkinamieji kremai neapsunkina porų. Rinkitės vieną iš Bioderma arba Vichy riebiai odai skirtų priemonių ir džiaukitės visą dieną išliekančiu veido odos grožiu!

Ar žinojote, kad riebi oda turi pranašumų? Daugiau sebumo gaminanti oda yra labiau elastinga ir turi mažiau pastebimų raukšlių nei sausa oda.