Pereiti prie pagrindinio turinio

Eucerin

Eucerin

Eucerin farmacinės odos priežiūros priemonės yra geriausias šios kategorijos prekės ženklas. Jų produktų tyrimai ir plėtra paremti naujausiais mokslo atradimais ir glaudžiu bendradarbiavimu su dermatologais. Štai kodėl įmonė gali pasiūlyti medicininio poveikio produktų, kurie atspindėtų šiuolaikinio žmogaus poreikius, kartu atitiktų aukščiausius dermatologinius standartus ir tiktų skirtingiems odos tipams.

Eucerin gyvuoja daugiau nei 100 metų ir išmoko puikiai suprasti, kaip veikia žmogaus oda. Jų ikoninis atkuriamasis tepalas Eucerin Aquaphor pirmą kartą buvo pristatytas 1925 m., ir jo sėkmė vis didėja. Jokio vandens ir universalus naudojimas yra tik 2 iš daugelio jo pranašumų. Eucerin Hyaluron Filler linija yra pirmoji kosmetikos gaminių linija, kurios produktus naudojant pagerėja kosmetinių procedūrų su hialurono rūgštimi rezultatai.

Nesvarbu, ar rinksitės Eucerin Moistuirser, ar specializuotą saulės priežiūros priemonę, ar švelnų Eucerin šampūną, prekės ženklas visada siekia to paties – pasiūlyti geriausią sprendimą, kad jūsų oda išliktų sveika ir nuostabi.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą