Pereiti prie pagrindinio turinio

Tikri produktai

Mes garantuojame, kad visi mūsų grožio produktai yra 100 % autentiški. Mūsų misija - pasiūlyti jums produktų iš geriausių prekių ženklų, itin konkurencingomis kainomis.

Visi mūsų internetinėje parduotuvėje siūlomi produktai atkeliauja tik iš patikrintų platintojų. Todėl siūlome tik originalius ir kokybiškus produktus. Kvepalai internetinėje parduotuvėje yra tokie patys, kaip ir mūsų fizinėse parduotuvėse, kurias galite aplankyti patys.

Rinkoje dirbame nuo 2004 m. Ir nuo tada aptarnaujame dešimtis tūkstančių klientų. Originalius produktus tiekėme nuo pat pradžių. Bet kokia kita praktika griežtai prieštarauja mūsų etikos kodeksui. Mūsų ilgalaikis egzistavimas yra susijęs su mūsų nuolatiniu augimu ir tai yra aukštos mūsų produktų ir paslaugų kokybės įrodymas.

Jei turite klausimų ar abejonių dėl gauto produkto autentiškumo, kreipkitės pagalbos į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą!

Apsipirkite drąsiai notino.lt

Turite klausimų? Susisiekite su mumis.
Pateikdami jūs sutinkate, kad Notino International Limited tvarkytų jūsų duomenis siekdama įvykdyti jūsų užklausą ir vadovaudamasi teisėtu interesu. Pagal privatumo politiką galite prieštarauti tokiam jūsų asmens duomenų naudojimui.