Pereiti prie pagrindinio turinio

Moroccanoil

Apie Moroccanoil

Moroccanoil yra pirmaujantis ir aliejaus pagrindu sukurtų grožio priemonių pradininkas. Jų aukščiausios kokybės formulės, kuriose dera aliejų savybės su aukštos kokybės kosmetikos sudedamosiomis dalimis, išskiria jas iš kitų prekių ženklų.

Visi Moroccanoil gaminiai, pradedant Moroccanoil šampūnu, Moroccanoil kondicionieriumi ir baigiant kaukėmis bei šukuosenos formavimo priemonėmis, yra sukurtos aliejaus pagrindu, visapusiškai rūpinasi plaukais, su aukščiausios kokybės argano aliejumi, kuris ne tik suteikia plaukams šilko švelnumo, bet ir juos kaskart maitina.

Moroccanoil istorija gimė, kai jos viena iš įkūrėjų Karmen Tal kartą atliko įprastą plaukų dažymo procedūrą, bet dažai pakenkė plaukams. Keliaudama ji sutiko stilistą, kuris pasiūlė tiesiog stebuklingą gydymą, po kurio jos plaukai iš sausų ir nusilpusių tapo švelnūs, žvilgantys ir sutramdomi. Paslaptis slypėjo itin vertingame aliejuje, išgaunamame iš argano vaisiaus, – argano aliejuje. Tai ją įkvėpė įkurti prekių ženklą, kurio produktai padėtų moterims visame pasaulyje turėti nuostabius plaukus.

Moroccanoil siūlo produktų, tinkančių visiems plaukų tipams. Moroccanoil Treatment suteikia plaukams švelnumo, jie tampa tarsi šilkas, žvilga, o Moroccanoil Infusion iškart sulygina išsišakojusius plaukų galiukus. Pažeisti ir nusilpę plaukai? Išbandykite Moroccanoil Moisture Repair šampūną ir kondicionierių, stiprinančius plaukus. O Moroccanoil Curl Defining Cream idealiai tiks garbanotiems ir banguotiems plaukams.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą