Senėjimą lėtinančios priemonės

FILTRAS ĮJUNGTAS
 • Raukšlės ir brandi oda
Filtruoti
Kainų intervalas

iki

Prekės ženklas
Rodyti daugiau
Lytis / amžiaus grupė
Nemokamos dovanos ir pasiūlymai
Perkamiausi

Paskelbkite karą aplink akis ir kaktos srityje besiformuojančioms raukšlėms, glembančiam veido kontūrui ir kitiems senėjimo požymiams. Senėjimą lėtinančios odos priežiūros priemonės intensyviai drėkina ir maitina odą, atkuria jos tankį, stangrina ir apsaugo nuo naujų raukšlių susidarymo. Įsigykite jauninamąjį odos kremą ar kaukę, stangrinamąjį serumą arba paakių kremą nuo raukšlių ir džiaukitės gražia bei švytinčia oda.

Senėjimą lėtinančios odos priežiūros priemonės pagal amžių

Tinkamos senėjimą lėtinančios odos priežiūros priemonės pasirinkimas priklauso nuo jūsų odos tipo, jos būklės ir, žinoma, jūsų amžiaus. To paties senėjimą lėtinančio kremo negalima naudoti brandžiai odai ir pirmosioms raukšlėms, kurios pasirodo sulaukus 25 metų. Odai senstant jai reikalingas vis intensyvesnis maitinimas ir didesnė veikliųjų sudedamųjų dalių koncentracija.

 • Senėjimą lėtinančios odos priežiūros priemonės, skirtos 30 metų ar vyresniems žmonėms: prieš sulaukiant 30 metų odoje jau yra pastebimos nedidelės mimikos raukšlelės, o po 30 metų pradeda lėtėti kolageno gamyba. Didžiausią dėmesį skirkite intensyviam odos drėkinimui (tam puikiai tiks veiksmingas kremas nuo raukšlių su hialurono rūgštimi) ir apsaugai nuo UV spindulių, kurią gausite naudodami dieninį kremą su SPF.
 • Odos priežiūros priemonės nuo raukšlių, skirtos 40 metų ar vyresniems žmonėms: jūsų oda praranda elastingumą, todėl išryškėja gilesnės raukšlės po akimis, aplink lūpas ir kaktoje. Išmėginkite jauninamuosius kremus, kurie skatina kolageno gamybą ir stangrina odą.
 • Jauninamosios priemonės brandžiai odai, skirtos 50 metų ar vyresniems žmonėms: glembantys veido kontūrai, gilios raukšlės ir pigmentinės dėmės – didžiausią dėmesį skirkite odos stangrinimui, raukšlių užpildymui ir hiperpigmentacinių dėmių prevencijai. Šiam tikslui pasiekti galite naudoti retinolio kremus.

Kaip atsikratyti raukšlių? Taisyklės, padėsiančios išsirinkti tinkamą priežiūros priemonę nuo raukšlių

 • Reguliarus odos valymas yra itin svarbus, todėl jį reikėtų atlikti kiekvieną rytą ir vakarą. Tik švari oda gali pasisavinti maitinamąsias medžiagas, esančias odos priežiūros priemonėse. Kartą per savaitę pašalinkite negyvas odos ląsteles naudodami eksfolijuojamąją priemonę.
 • Nuvalę odą naudokite drėkinamąjį serumą nuo raukšlių. Serumai nuo raukšlių prasiskverbia į giliuosius odos sluoksnius, atgaivina odos ląsteles ir stangrina veido odą.
 • Užtepę serumą naudokite jūsų amžiaus odai tinkantį kremą nuo raukšlių. Ryte išmėginkite lengvesnės konsistencijos dieninį kremą nuo raukšlių. Idealu, jei toks kremas turį SPF apsaugą nuo UV spindulių. Vakare rinkitės tirštesnį ir labiau maitinantį naktinį kremą nuo raukšlių, kuris atkurs ir atjaunins odą miego metu.
 • Jūsų akių sričiai reikalingas specializuotas paakių kremas nuo raukšlių. Itin plona oda aplink akis labai linkusi į raukšlių susidarymą, todėl turėtumėte naudoti specializuotas senėjimą lėtinančias priemones.
 • Kartą per savaitę naudokite kokybišką veido kaukę nuo raukšlių, kuri intensyviai sudrėkins ir pamaitins odą.

Odos stangrinimas: kaip pabrėžti odą ir veido kontūrus

 • Jei jus kankina glembanti oda ir raukšlės, naudodami priemones nuo raukšlių nepamirškite stangrinamųjų kremų ir stangrinamųjų serumų, kurie skatina odos standinimą atkurdami veido odos tankį ir elastingumą.
 • Jauninamąjį ir standinamąjį poveikį sustiprinsite atlikdami veido masažą. Išmėginkite veido volelį arba Gua Sha plokštelę.

Populiarios senėjimą lėtinančios sudedamosios dalys:

 • retinolis – stiprus antioksidantas, lėtinantis odos senėjimo procesus ir glotninantis raukšles. Jis skatina odos ląstelių gamybą ir atkūrimą bei suteikia odai glotnumo ir standumo;
 • hialurono rūgštis – intensyviai drėkina odą ir prasiskverbia į giliuosius jos sluoksnius skatindama kolageno ir elastino skaidulų gamybą ir suteikdama odai elastingumo;
 • kolagenas – skatina ląstelių atkūrimą ir odos standinimą. Apsaugo nuo neigiamų veiksnių.