Pereiti prie pagrindinio turinio

Bioderma

Apie Bioderma

 Bioderma dermokosmetika sukurta suprantant odą ir joje vykstančius biologinius mechanizmus. Moksliniais tyrimais grįsti produktai garantuoja kokybiškus produktus, kurie padeda skirtingiems odos tipams ir problemoms. Bioderma kosmetikoje nėra odai kenksmingų ingredientų, tokių kaip parabenai, ftalatai ir formaldehidai.

 

Kiekvieno produkto sudėtis yra grįsta tokiomis pačiomis veikliosiomis medžiagomis, kurios yra randamo ir ant odos, o tai lemia, kad Bioderma produktai bus toleruojami puikiai. Kiekviena odos priežiūros priemonė buvo išbandyta klinikinių tyrimų metu ir jai sukurti pasitelkti dermatologijos, alergologijos ir toksikologijos ekspertai. Nuo pat įkūrimo 1970 m. kompanija sukūrė ir užregistravo keletą patentų. Pavyzdžiui, Bioderma Sensibio – Bioderma micelinis vanduo – yra pirmasis valomasis vanduo kosmetikos istorijoje ir išlieka vienu populiariausių iki šiol. Tuo tarpu Bioderma Sébium serijoje yra patentuotas kompleksas Fluidactiv, kuris veiksmingai kovoja su visomis riebios ir probleminės odos problemomis.

Prekių ženklų asortimente rasite įmantrių viso kūno odos priežiūros priemonių. Svarbu tai, kad Bioderma ne tik suteikia laikiną pagalbą, bet ir tiesiogiai sprendžia problemos priežastį. Naudodami Bioderma produktus būsite tikri, kad jūsų oda yra puikiai prižiūrima!

Žr. visą tekstą slėpti tekstą