Intymi higiena

Perkamiausi

Intymios higienos prausiklis arba servetėlės jūsų intymiai higienai

Pasirūpinkite savo intymiomis vietomis, palaikykite jų natūralią mikroflorą, užkirskite kelią nemaloniems pojūčiams ar nepageidaujamiems kvapams. Intymios priežiūros produktuose nėra klasikinio šampūno. Čia dažniausiai rasite pieno rūgšties ir kitų maitinančių ingredientų, padedančių palaikyti natūraliai rūgščią intymių vietų pH pusiausvyrą ir suteikiančių švaros bei gaivumo jausmą.

Kodėl verta naudoti intymų prausiklį?

Jūsų intymios vietos pH terpė natūraliai yra šiek tiek rūgštinė, svyruojanti nuo 3,8 iki 4,5. Įprasti muilai yra labiau šarminiai (pH 5,5), todėl juos naudojant galima suardyti natūralią intymios vietos mikroflorą. Intymių vietų servetėlės ir geliai turi specialias formules, kurios subalansuoja pH, mažina niežėjimą ir padeda kovoti su nemaloniais kvapais.

Kokius intymios priežiūros produktus rinktis?

Notino.lt jums siūlo gausybę intymios priežiūros prekių kasdienei priežiūrai ar greitam apsivalymui keliaujant.

  • Intymios higienos muilas specialiai sukurtas nesuardyti natūralaus odos hidrolipidų sluoksnio. Toks muilas saugo gleivinės membraną nuo dirginimo. Intymios higienos muilą galima naudoti kiekvieną dieną.
  • Intymus prausiklis ar emulsija sukurti apsaugoti jautrią bei dirglią odą. Šios priemonės greitai atkuria pH balansą ir sumažina nemalonius pojūčius. Tinka naudoti kasdien.
  • Intymios higienos putos su optimaliu pH balansu yra gaivinančio poveikio valomoji priemonė, skirta švelniai bet efektyviai kasdieninei intymiai higienai.
  • Intymusis aliejus švelniai valo ir intensyviai drėkina jūsų odą.
  • Subtilaus kvapo intymios higienos servetėlės puikiai tinka keliaujant, ypač jei neturite galimybės apsiprausti ar kitaip atsigaivinti. Drėgnos intymios higienos servetėlės puikiai tilps į jūsų rankinę ar kelionių krepšį.
  • Intymios higienos purškiklis, dar vadinamas intymia migla, greitai atgaivins jautriausias vietas. Toks purškiklis taip pat leis itin lengvai apsiprausti.

Intymios higienos prausiklis vyrams

  • Intymios higienos priemonės vyrams praverčia aktyviai fiziškai dirbant arba tiesiog norint apsisaugoti nuo nemalonių pojūčių ar diskomforto. Šios priemonės veikia greitai, drėkina jūsų odą ir suteikia ilgai išliekantį gaivumo jausmą.
  • Notino gali pasiūlyti intymios priežiūros gelių vyrams. Šios priemonės tinkamos naudoti kiekvieną dieną prausiantis duše. Nusiprausus rekomenduojame naudoti išliekantį intymios higienos gelį, kuris užtikrins gaivumą ir sausumą visą dieną. Šios subtiliai parfumuotos priemonės taip pat veikia kaip antiperspirantas.

Mėgaukitės švara ir visą dieną išliekančiu gaivumu. Atraskite geriausius intymios higienos gelius, patogias drėgnas intymios higienos servetėles ar intymius purškiklius vyrams bei moterims iš notino.lt!