Lūpų kaukės

Perkamiausi

Svajojate apie tobulai glotnias lūpas? Lūpų kaukė – puiki priemonė, skirta naudoti kartu su lūpų balzamu, kuris užtikrina kasdienį lūpų drėkinimą.

Išmėginkite puikią lūpų kaukę ir džiaukitės tobulai sudrėkintomis lūpomis, kurias lengva pamilti iš pirmo žvilgsnio ar po pirmo prisilietimo. Kaukė taip pat rūpinasi burnos sritimi ir užkerta kelią ankstyvų raukšlių susiformavimui.

Kaip naudoti lūpų kaukę?

Lūpų kaukės – tai dideli lūpų formos geliniai lapeliai, kuriuos labai lengva ir smagu naudoti. Išimkite lūpų kaukę iš pakuotės ir uždėkite ant švarių lūpų. Kaukę reikia laikyti ant lūpų apie 15 minučių, tačiau nepamirškite vadovautis gamintojo instrukcijomis. Per tą laiką galite pasidaryti šaunią asmenukę, kurioje pozuosite su milžiniškomis lūpomis. Galiausiai nuimkite kaukę nuo lūpų.

Nepamirškite kitų lūpų priežiūros priemonių

Be lūpų balzamo ir lūpų kaukės taip pat išmėginkite lūpų šveitiklį, kuris pašalina negyvas odos ląsteles, skatina kraujotaką ir švelnina lūpas. Naudokite šveitiklį prieš kaukę, nes taip sustiprinsite jos poveikį.

Išmėginkite Avon, Korika arba Kocostar lūpų kaukę ir džiaukitės tobulai sudrėkintomis lūpomis bei nepriekaištingai atrodančiais lūpų dažais!