Kvepalų rinkiniai

Filtruoti
Kainų intervalas

iki

Ypatingoms progoms
Lytis / amžiaus grupė
Prekės ženklas
Rodyti daugiau
Įvertinimas
  •   2
Perkamiausi

Palepinkite save ir savo artimuosius unikaliais kvapais!

Mūsų parduotuvėje rasite gražiai supakuotų kvepalųdovanų rinkinių moterims ir vyrams, kurie tiks ne tik tikriems kvepalų entuziastams, bet ir tiems, kurie paprasčiausiai ieško puikios dovanos mylimam žmogui. Šiuose kvepalų dovanų rinkiniuose rasite kvepalus su tokiais tualeto reikmenimis kaip kūno losjonas, dušo gelis ir dezodorantas, kurie kainuos mažiau nei perkant atskirai.

Džiaukitės intensyvesniu pamėgtų kvepalų aromatu! Prausimuisi naudokite kvapųjį kūno prausiklį, pasilepinkite kvapiuoju kūno losjonu ir užsipurkškitekvepalų ant savo pulso čiuopimo taškų ir mėgaukitės visą dieną išliekančiu nuostabiu kvapu. Gal jūsų mama, draugė ar brolis yra išsirinkę kvepalus, be kurių negali apsieiti nei dienos? Nupirkite jiems gražų dovanų rinkinį su jų mėgstamais kvepalais ir tualetiniais reikmenimis.

Išsirinkite dovanų rinkinius vyrams,, moterims ir vaikams iš Lacoste, Gucci, Chloé ir daugybės kitų prekių ženklų asortimento internetinėje parduotuvėje notino.lt. Įsigykite labiausiai jums tinkantį rinkinį.