Saldūs kvepalai

Saldūs kvepalai
Filtruoti
Perkamiausi

Apsigaubkite kerinčiais aromatais ir priblokškite aplinkinius saldžiais aromatais, kurie derina jausmingumą bei eleganciją. Jei mėgstate intensyvias gurmaniškas natas arba skanius vaisinius akordus, notino.lt tikrai turi ką jums pasiūlyti!

Saldūs kvepalai yra dalis sunkių rytietiškų kvepalų gamos. Čia rasite cukraus vatos, vanilės, karamelės, nugos, aviečių ar plaktos grietinėlės akordų.

Saldžius kvepalus moterims bei vyrams galima naudoti ištisus metus, įskaitant ir ypatingas progas. Jums tereikia išsirinkti tinkamą ingredientų kokteilį. Šalta žiema prašyte prašosi gurmaniškų akordų su aštriomis ar medienos natomis, kurios sušildys ir atneš tą nepakartojamą patogumo jausmą. Pavasarį ar vasarą geriausiai tiks gaivios citrusų natos, kurios jus akimirksniu nuneš į egzotišką ir saulėtą atostogų paplūdimį.

Atraskite visus saldžius kvepalus iš notino.lt. Turime geriausių saldžių aromatų vyrams, vaikams, o moterims galime pasiūlyti ir saldžių kvepalų su trupučiu aštrumo. Pas mus kažką išsirinks kiekvienas!