Blakstienų tušas

Filtruoti
Kainų intervalas

iki

Nemokamos dovanos ir pasiūlymai
Perkamiausi

Paryškinkite akis! Juodas blakstienų tušas – kiekvieno kosmetinio staliuko ir kiekvienos kosmetinės žvaigždė. Jis užriečia ir pailgina blakstienas suteikdamas joms daugiau apimties ir paryškina akis bei visą makiažą.

Ieškodami naujo blakstienų tušo atkreipkite dėmesį į savo poreikius. Gal norite, kad blakstienos būtų ilgesnės, labiau užriestos, stipresnės ar turėtų daugiau apimties? Išsirinkite geriausią blakstienų tušą notino.lt!

Blakstienų tušų rūšys pagal jų poveikį

  • Ilginamasis blakstienų tušas stulbinamai ilgina net trumpiausias ir vos pastebimas blakstienas.
  • Užriečiamasis blakstienų tušas suteikia blakstienoms formą ir dar labiau paryškina akis.
  • Apimties suteikiantis blakstienų tušas užtikrina didesnę apimtį ir tobulą blakstienų storį.

Populiariausi blakstienų tušai turintiems ypatingų poreikių

  • Išsirinkti geriausią vandeniui atsparų blakstienų tušą svarbu ne tik tada, kai keliaujate ar ruošiatės ilsėtis paplūdimyje. Jis puikiai tiks vasarą ir šėlstant lietuje ar prakaituojant sporto metu.
  • Maitinamasis blakstienų tušas primena įprastą blakstienų tušą, tačiau jo formulėje yra tokių sudedamųjų dalių kaip ricinų aliejus, kuris maitina ir stiprina blakstienas.
  • Hipoalerginis blakstienų tušas – puiki išeitis jautrioms akims. Jį tepdami nesudirginsite akių, o ši priemonė tiks net kontaktinių lęšių nešiotojams.
  • Priklijuojamų blakstienų efekto tušas suteiks jūsų akims dramatiškesnį įvaizdį, maksimaliai užries ir pailgins blakstienas.
  • Natūralus blakstienų tušas gaminamas iš natūralių sudedamųjų dalių ir yra draugiškas aplinkai. Jo sudėtyje yra natūralaus vaško, aliejų ir sviestų, kurie stiprina blakstienas ir skatina jų augimą.

Išsiskirkite iš minios! Išmėginkite spalvingą blakstienų tušą

Spalvingas blakstienų tušas pagyvins bet kurį makiažą. Galite išmėginti subtilų rudą blakstienų tušą ar suteikti savo makiažui daugiau išraiškingumo pasirinkdami mėlyną arba žalią blakstienų tušą.

Mūsų patarimas: prieš tepdami blakstienų tušą naudokite blakstienų bazę, kuri suteiks ilgiau išliekantį efektą. Blakstienų bazė šiek tiek primena bespalvį blakstienų tušą, kuris padeda pasiekti geriausių rezultatų.

Nepamirškite, kad net pats geriausias blakstienų tušas nėra amžinas. Atkreipkite dėmesį į rekomenduojamą tinkamumo naudoti datą, kuri nurodoma ant pakuotės, ir keiskite blakstienų tušą kas 3 arba 4 mėnesius po atidarymo.

Rinkitės iš kokybiškų blakstienų tušų, kuriuos gamina L'Oréal Paris, Clinique, Lancôme arba Max Factor, asortimento internetinėje parduotuvėje notino.lt ir raskite geriausiai akis paryškinantį blakstienų tušą!