MAX FACTOR

Apie Max Factor

 Max Factor grožio priemonės yra viena didžiausių makiažo pasaulio legendų. Prekės ženklo istorija siekia XX amžiaus pradžią, o jų reklaminis šūkis „Makiažas žvaigždėms ir tau“ atspindi Holivudo aukso amžių, kai Max Factor prekės ženklas buvo glaudžiai susijęs su kino menu ir žavesiu.

 

Pats Maksas Faktorius (Max Factor) buvo lenkų kilmės vizažistas, 1914 metais persikėlęs į Los Andželą, kad būtų arčiau pradedančios kurtis kino pramonės. Čia jis atidarė savo makiažo parduotuvę ir netrukus įgijo platų klientų ratą tarp aktorių, kurie kreipėsi patarimo, ir kitų makiažo meistrų, laukiančių kiekvieno naujo produkto. Tačiau Maksas Faktorius manė, jog makiažo magija turi būti prieinama visiems ir pirmą kartą istorijoje pradėjo pardavinėti savo produktą ir paprastiems klientams.

Daugiau nei 100 metų siekianti Max Factor istorija atnešė daugybę ikoniškų produktų. Vieni iš pirmųjų buvo specialus Max Factor makiažo pagrindas aktoriams arba auksinės dulkės skirtos plaukų spindesiui išgauti. Pastaraisiais metais šis prekės ženklas yra ypač žinomas dėl savo Max Factor 2000 Calorie tušo ir ilgai išliekančių Max Factor Lipfinity lūpų dažų.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą

Perkamiausi