Pereiti prie pagrindinio turinio

Apie mus

Mes, Notino, tikime, kad grožis turi būti pasiekiamas visiems. Nes grožis suteikia pasitikėjimo ir atneša pokyčius. Gražiais jausdamiesi žmonės lengviau siekia užsibrėžtų tikslų. Taip visi mes pasaulį darome gražesne vieta.


Jau 17 metų mes su jumis

Mūsų kelionė prasidėjo 2004 metais Čekijoje. Jau tada pagrindinis mūsų tikslas buvo padaryti Europą gražesnę. Mums visi 16 milijonų patenkintų klientų yra įrodymas, kad einame teisinga linkme. Tačiau tuo pat metu tai yra ir didelis įsipareigojimas. Įsipareigoti nuolat tobulėti, pasirinkti aukščiausios kokybės produktus ir pristatyti juos kuo greičiau, nuolat būti ryšyje ir daryti apsipirkimo patirtį kuo malonesnę. Įsipareigojimas ir toliau kartu siekti, kad grožis taptų prieinamesnis. Kiekviena proga. Visur pasaulyje.


 

Platus kvepalų ir kosmetikos asortimentas visada už puikias kainas

Per 17 veiklos metų mes tapome didžiausia kvepalų ir kosmetikos internetine parduotuve Europoje. Ir ačiū Jums. Šiandien galite rinktis iš 55 000 unikalių produktų iš 1150 pasaulinių ir mažesnių vietinių prekių ženklų. Tuo pačiu metu mes nuolat stengiamės kiekvieną dieną pateikti jums naujų ir geresnių pasiūlymų. Vien pernai iš mūsų įsigijote 55 milijonus produktų.
Aplankykite mus mūsų parduotuvėse

Jau seniai nesame tik elektroninė parduotuvė. Palaipsniui plečiame savo fizinių parduotuvių tinklą, kuriame mūsų grožio konsultantės visada patars dėl jūsų pasirinkimo ir pristatys geriausiai parduodamas prekes bei naujienas. Nuo pat pradžių stengiamės būti arti technologijų. Šiandien mes taip pat naudojame jas parduotuvėse ir taip susiejame pirkimo internetu pasaulį su asmenine patirtimi. Mūsų parduotuves rasite sostinėse ir didžiuosiuose Čekijos, Slovakijos, Lenkijos, Vengrijos, Austrijos, Rumunijos, Bulgarijos ir Ukrainos miestuose.


Per dieną apdorojame iki 140 000 pakuočių

Mes visada stengiamės pasiūlyti jums tinkamiausius produktus. Tuo pačiu metu mūsų tikslas yra, kad jie saugiai ir kuo greičiau pasiektų jus. Dėka mūsų pačių sukurtų technologijų, puikiai valdomo logistikos ir platinimo centro, užsakymas pasiekiamas vidutiniškai per dvi valandas. Mes galime apdoroti iki 140 000 pakuočių per dieną. Įdomus faktas – pernai jums pristatėme 12 mln pakuočių.


Jums prireikus visada esame čia.

Klientų pasitenkinimas mums nuo pat pradžių buvo svarbiausias. Kiekvieną dieną 1600 mūsų darbuotojų stengiasi, kad viskas veiktų sklandžiai, Mes kalbame 19 kalbų ir esame pasiruošę padėti jums kiekvieną darbo dieną išsirinkti tinkamus produktus ar išspręsti technines problemas.

Visada esate mums pirmoje vietoje. Esame čia jums

Čekijoje ir Slovakijoje jūs apdovanojote mus „ShopRok“ (metų parduotuvės) konkurse kaip geriausia elektroninė parduotuvė įvairiose pramonės šakose, be to, mes taip pat laimėjome populiarumo apdovanojimą grožio ir sveikatos kategorijoje. Taip pat esame populiariausia elektroninė parduotuvė grožio ir sveikatos kategorijoje Vengrijoje ir geriausia grožio elektroninė parduotuvė pagal „Ranking Zaufanych Sklepów“ konkursą Lenkijoje.