Pažeisti plaukai

FILTRAS ĮJUNGTAS
  • Pažeisti plaukai
Filtruoti
Kainų intervalas

iki

Nemokamos dovanos ir pasiūlymai
Prekės ženklas
Rodyti daugiau
Lytis / amžiaus grupė
Perkamiausi

Vargina lūžinėjantys plaukai ir skilinėjantys galiukai? Pastaruoju metu daug žmonių skundžiasi pažeistais plaukais.

To priežastys – netinkamas gyvenimo būdas, intensyvus plaukų dažymas, plaukų formavimas karštomis priemonėmis ir netinkamų produktų naudojimas. Jei norite išvengti tokių drastiškų žingsnių kaip tiesiog nusikirpti pažeistus plaukus, jau dabar pradėkite tinkamai jais rūpintis.

Švelnios plaukų priežiūros priemonės ir tinkama jų mityba bei drėkinimas – tinkamiausi būdai atgaivinti pažeistus plaukus. Pasirinkite kokybiškus produktus pažeistiems plaukams, į kurių sudėtį įeina keratinas, keramidai, vitaminai ir kolagenas. Naudokite regeneruojamąjį šampūną pažeistiems plaukams, lengvai įtrindami jo į plaukus.

Kaskart plaunant plaukus įtrinkite juos ir regeneruojamojo balzamo. Kondicionierius, kurio nereikia nuplauti ir kuris pasižymi ilgalaikėmis drėkinimo ir maitinimo savybėmis, puikiai tiks jūsų plaukams. Kartą per savaitę palepinkite savo plaukus maitinamąja plaukų kauke ir giluminio maitinimo aliejais, skirtais pažeistiems plaukams. Kartais nepamirškite ir intensyvios plaukų terapijos pažeistiems plaukams, kaip plaukų kaukės-kepuraitės ar labai veiksmingi plaukų serumai.

Jei nenorite atsisakyti plaukų formavimo karštomis žnyplėmis ar plaukų džiovintuvu, naudokite produktus, skirtus apsaugoti plaukus nuo neigiamo karščio poveikio. Taip pat vertėtų vengti produktų, į kurių sudėtį įeina sulfatai ir parabenai.

Jau šiandien pradėkite rūpintis savo pažeistais plaukais. Įsigykite aukštos kokybės produktų pažeistiems plaukams notino.lt. Mūsų asortimente rasite įvairių drėkinamųjų šampūnų, kondicionierių, kurių nereikia nuplauti, balzamų su kofeinu ir maitinamųjų kaukių pažeistiems plaukams. Taip pat galite išbandyti argano aliejų bei intensyvius serumus.