Pereiti prie pagrindinio turinio

L'Oréal Professionnel

L'Oréal Professionnel

Ji nustato plaukų meno tendencijas, bendradarbiauja su geriausiais meno kirpėjais iš viso pasaulio ir yra sutinkama mados šou Paryžiuje, Niujorke, Londone ir Milane. Tai L'Oréal Professionnel, pirmaujantis profesionalus plaukų kosmetikos prekės ženklas, turintis prancūzišką DNR.

Prekės ženklo L'Oréal Professionnel istorija prasidėjo 1909 metais, kai prancūzų chemikas Eugène Schueller išrado pirmąją ekologišką spalvą ir įkūrė įmonę, kuri dabar visam pasauliui suteikia Paryžiaus atspalvio. Nuo 2012 metų L'Oréal Professionnel yra oficialus Paryžiaus Fashion Week partneris ir daug metų netrūksta jo ant podiumų. L'Oréal Laboratories mokslininkai nuolatos kuria pažangias technologijas ir naujas išskirtines paslaugas, kurios leidžia prekės ženklui būti vienu žingsniu priekyje.

Plačiame L'Oréal Professionnel plaukų kosmetikos asortimente rasite L’Oréal Professionnel šampūną, pritaikytą jūsų plaukams, profesionalių formavimo priemonių, taip pat priemonių, kurios giliai pamaitina pažeistus plaukus ir L'Oréal Professionnel Source Essentielle natūralią priežiūrą.

Palepinkite plaukus L'Oréal Professionnel priežiūros produktais, kurie yra pirmasis pasirinkimas kirpėjams iš viso pasaulio.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą