Lūpų priežiūra

Filtruoti
Kainų intervalas

iki

Prekės ženklas
Rodyti daugiau
Lytis / amžiaus grupė
Nemokamos dovanos ir pasiūlymai
Perkamiausi

Nenuvertinkite reguliarios lūpų priežiūros svarbos ir džiaukitės glotniomis, švelniomis lūpomis.

Nesvarbu, ar jūsų lūpos suskilę nuo karščio ar šalčio, ar norite suteikti joms atspalvį ir pamaitinti naudodami vos vieną priemonę, o gal norėtumėte, kad jos būtų šiek tiek putlesnės – iš gausaus notino.lt lūpų priemonių asortimento išsirinksite tai, kas padės jums pasiekti tobulų rezultatų!

Lūpų priežiūra

  • Kasdienė lūpų priežiūra prasideda nuo drėkinamojo ir apsauginio lūpų balzamo, kurį privalu rasti kiekvienoje rankinėje. Naudokite šią priemonę kas kartą pajutę, kad lūpos išsausėjo.
  • Kartą per savaitę savo grožio ritualus papildykite eksfolijuojamąja lūpų priemone (lūpų šveitikliu), kuri pašalins negyvas odos ląsteles, suteiks lūpoms velveto švelnumą ir paruoš tolesnėms priežiūros priemonėms.
  • Po eksfoliacijos naudokite lūpų kaukę, kuri intensyviai pamaitins ir sudrėkins lūpas. Reguliariai naudodami šią priemonę greitai džiaugsitės pastebimais skirtumais.
  • Jei jus kamuoja lūpų raukšlės, nepamirškite lūpų sričiai skirtų priemonių. Jos drėkina trapią burnos srities odą ir užkerta kelią naujų raukšlelių susiformavimui.
  • Jei svajojate apie putlesnes lūpas, išmėginkite lūpas putlinantį balzamą. Jis ne tik sudrėkins lūpas ir apsaugos jas nuo aplinkos poveikio, bet ir šiek tiek padidins jų apimtį skatindamas kraujotaką.

Nustokite jaudintis dėl suskilusių lūpų. Išmėginkite Vichy lūpų priemones, EOS balzamus arba Korika kaukes ir pasipuoškite nuostabia šypsena.