Keratinas plaukams

Rekomenduojama

Žvilgantys, blizgantys ir neblunkantys plaukai be jokių pastangų; visu tuo galite mėgautis keratino dėka. Priemonių su keratinu naudojimo rezultatai matomi iškart, vos po pirmo naudojimo.

Kas yra keratinas?

Keratinas yra fibrilinis baltymas, natūraliai aptinkamas plaukuose ir naguose. Šis baltymas sukuria natūralų barjerą, apsaugantį odą nuo pažeidimų. Be kita ko, keratinas teigiamai veikia plaukų kokybę, skatina augimą, suteikia plaukams žvilgesio ir glotnumo. Būtent keratino kiekis nulemia mūsų plaukų tiesumą - kuo daugiau keratino, tuo tiesesni plaukai. Natūralų keratino trūkumą galima iš dalies kompensuoti naudojant priemones su keratinu, kad jūsų plaukai atrodytų puikiai.

Keratino privalumai ir poveikis

 • išlygina ir glotnina įvairiausių tekstūrų plaukus, net ir itin banguotus.
 • intensyviai atkuria ir stiprina plaukus nuo šaknų iki galiukų.
 • apsaugo dažytus plaukus nuo blukimo.
 • keratino efektas tęsiasi 3-4 mėnesius.

Ar keratino terapija padės ir jūsų plaukams?

Priežiūros priemonės su keratinu tinkamos visiems plaukų tipams. Šios priemonės padės atjauninti sausus, plonus ar dažytus plaukus, suteiks jiems glotnumo, žvilgėjimo bei tvirtumo!

 • Normalius plaukus keratinas apsaugos nuo aplinkoje esančių laisvųjų radikalų.
 • Ploniems plaukams būtina subtili priežiūra, kurią gali suteikti keratinas. Šis baltymas taip pat apsaugo nuo dar didesnio išplonėjimo.
 • Pažeisti plaukai - keratino „specialybė“. Keratinas tokius plaukus giliai atgaivins ir sustiprins.
 • Dažyti plaukai linkę į pažeidimus. Keratinas dažytiems plaukams suteiks reikiamą tvirtumą, atgaivins ir padės išlaikyti spalvą.

Priemonės su keratinu sveikiems ir gyvybėms pilniems plaukams

 • Šampūną su keratinu galima naudoti kasdien. Jūsų plaukai bus tvirtesni ir be trūkumų.
 • Atkuriamoji plaukų kaukė su keratinu sustiprins ir atgaivins plaukus, suteiks jiems žvilgėjimo.
 • Keratino plaukų serumai giliai pamaitins jūsų plaukus.
 • Purškiklius su keratinu lengva naudoti. Jie vos per kelias akimirkas sustiprins jūsų plaukus, suteiks jiems žvilgesio.

Priemonės plaukams su brazilišku keratinu? Kuo jos ypatingos?

Be įprastų keratino priemonių, egzistuoja ir produktai su natūraliomis keratino formomis. Braziliško keratino priemonės visų pirma skirtos ilgalaikiam plaukų tiesinimui, tuo pat metu giliai juos maitinant. Braziliško keratino priemonės paprastai naudojamos kitaip - dažniausiai jos primena plaukų dažus, o ant plaukų „užtvirtinamos“ karštomis žnyplėmis.

Kaip naudoti brazilišką keratiną namuose?

Norint naudoti brazilišką keratiną, nebūtina lankytis grožio salone - plaukus sustiprinti ir ištiesinti lengvai galite ir namuose. Jums tereikia gryno keratino, iki 220 °C įkaitinto tiesintuvo ir įgudusių rankų. Prieš naudojimą visada perskaitykite prie produkto pridėtą instrukciją.

Pagrindiniai braziliško keratino naudojimo namuose žingsniai:

 1. Išplaukite, nusausinkite ir kruopščiai iššukuokite plaukus.
 2. Ant drėgnų plaukų keratiną paskleiskite šepečiu, pradėkite maždaug 1 cm atstumu nuo šaknų. Keratiną šepečiu tolygiai paskleiskite per visą plaukų ilgį.
 3. Išdžiovinkite plaukus, iki 220 °C įkaitintu tiesintuvu išlyginkite paskiras sruogas.
 4. Plaukų neplaukite mažiausiai 3 dienas, kad keratinas neišsiplautų ir nenubėgtų.

Išbandykite šampūnus, kaukes ir purškiklius su keratinu iš pasauliniu mastu pripažintų gamintojų, tokių kaip Brazil Keratin, Keratin Classic arba René Furterer ir mėgaukitės gražiais bei žvilgančiais plaukais.