Aliejaus kvepalai

Aliejiniai kvepalai
Filtruoti
Kainų intervalas

iki

Įvertinimas
  •   1
Perkamiausi

Ieškote itin geidulingo bei intensyvaus kvapo, kuris jumyse pažadintų išskirtinumą? Pasilepinkite aliejiniai kvepalais, išsirinkite kvapą, kuris pabrėš jūsų asmenybę. Netradicinės kombinacijos, pribloškiantys aromatai leis jums spindėti visur: darbe, vakarėlyje ar pasimatyme.

Aliejiniai kvepalai išsiskiria iš kitų kvepalų rūšių, nes ant kiekvieno žmogaus kvepia skirtingai, priklausomai nuo natūralaus kūno kvapo, oro temperatūros ar metų laiko. Tai reiškia, kad kiekvienas iš mūsų galime mėgautis išties asmeniniais ir unikaliais aromatais.

Šeši aliejinių kvepalų privalumai:

  • Švelnumas: juose nėra alkoholio, todėl šie kvepalai nesukelia alergijos ir nedirgina net ir jautrios odos.
  • Ilgalaikis kvapas: kvepalai aliejaus pagrindu garuoja kur kas lėčiau nei alkoholis.
  • Intensyvesnis kvapas: aliejus yra puikus aromatų nešėjas, todėl šie kvepalai stipresni ir jausmingesni.
  • Neerzinantys ir neįkyrūs: mėgaukitės aromatu be čiaudulio. Kvepalai be alkoholio neerzins net ir jautrios nosies.
  • Užtenka vos kelių lašų: iki 60 proc. aliejinių kvepalų tūrio sudaro kvapiosios esencijos - tai šešis kartus daugiau nei įprastuose kvepaluose.
  • Į rankinę telpanti terapija: kai kurios aliejinių kvepalų kombinacijos pasižymi raminamuoju poveikiu. Užteks vos vieno įkvėpimo ir pasijusite geriau.

Ryškūs rytietiški aliejiniai kvepalai

Rytietiški ir arabiški aliejiniai kvepalai sudaro atskirą kvepalų kategoriją su šimtmečių senumo tradicijomis. Jų gamyboje naudojami itin išraiškingi ingredientai, pavyzdžiui ambra, reta ūdo mediena, šienas, muskusas, sandalmedis, mira arba smilkalai. Dėl jų netradicinių kompozicijų, aliejiniai kvepalai tampa tikrai išskirtiniais, pasižymi pikantiškumu, šiltumu, medienos natomis ir stipriais gėlių aromatais.

Kaip naudoti aliejinius kvepalus:

Aliejiniai kvepalai dažniausiai turi rutulinį aplikatorių, visai kaip dezodorantas. Tai reiškia, kad aliejus įsigers greitai ir nepaliks žymių ant odos. Aliejinius kvepalus geriausiai tepti ant pulsuojančių kūno vietų, pavyzdžiui kaklo, riešų, už ausų ar vidinių kelių pusių. Šiose vietoje jūsų kraujo spaudimas didesnis ir išsiskirianti šiluma geriau aktyvuoja kvepalus.