Pereiti prie pagrindinio turinio

Ūdo kvepalai

Sveiki atvykę į Vidurio Rytų kvepalų pasaulį! Ūdo kvepalai yra saldūs, puikiai subalansuoti ir paslaptingi. Jų svaiginančios kompozicijos yra unikalumo ir prabangos simbolis.

 

Ūdas išgaunamas iš rečiausių medžių pasaulyje, kurie auga apie 300 metų ir gamina turtingus gilia dvasine reikšme aliejus nuo pat neatmenamų antikos civilizacijų laikų.Tai daugiau nei tik parfumerijoje naudojamas ingredientas, tai tarsi religinio susikaupimo ir meditacijos priemonė.

Ūdo aromato savybės:

mistinis ūdo kvapas labai sodrus, pasižymintis muskuso, smilkalų, dūmų, susistovėjusio kartaus medaus ir smulkintų mėtų lapelių natomis.

Kaip išgaunamas ūdo aromatas:

lakusis eterinis aliejus išgaunamas iš retų akvilarijos arba agarmedžių. Medžiui užsikrėtus parazitiniu pelėsiu, suaktyvėjusi medžio imuninė sistema sukuria aromatinę dervą. Retas ir itin vertinamas aliejus tada išgaunamas iš dervos, kuri distiliuojama garinant ir paliekama brandinti statinėse.

Ūdas dažnai vadinamas „skystuoju auksu“, nes aukščiausios rūšies ūdo aliejaus kaina gerokai pranoksta aukso kainą. Pasiduokite šiam prabangiam gyvūniniam kvapui iš Vidurio Rytų ir atraskite savo naujus ūdo kvepalus jau šiandien!

Apsigaubkite svaiginančia prabanga. Savo ūdo kvepalų ieškokite notino.lt

Žr. visą tekstą slėpti tekstą