Muskuso kvepalai

Muskusas yra nuostabi gyvūninės kilmės svaiginanti nata, paprastai naudojama beveik visose kvapniose kompozicijose. Muskuso aromatas yra vienas iš seniausių kvepalų ingredientų, jis subalansuoja kvepalų kompoziciją ir suteikia subtilų jausmingumo ir šilumos atspalvį.

 

Jis taip pat padeda fiksuoti kvapiųjų medžiagų sudedamąsias dalis, todėl gautas kvapas gali ilgiau išlikti ant odos. Manoma, kad muskuso aromatas taip pat turi afrodiziako savybių. Tai raminantis kvapas, padedantis atsipalaiduoti ir numalšinti įtampą.

Muskuso kvepalai dvelkia dieviškai ir prabangiai. Kvapo šleifas drieksis nuo jūsų visą dieną.

Muskuso kvapo profilis:

kiekvieni muskuso kvepalai pasižymi „charakteriu“, kurį apibūdina ingredientai, todėl kiekvienas kvapas yra unikalus. Jo turtingas, saldus, šiltas ir švarus kvapas su pudros ir odų natomis užkariauja kvapų pasaulį. Muskusų aromatas yra beveik kiekvienoje kvapų kompozicijoje.

Kaip išgaunamas muskusų kvapas:

anksčiau muskusas buvo gaunamas iš muskuso elnio patino. Stipriu kvapu patinai pritraukia pateles. Muskuso liaukos tapo vienu iš brangiausių gyvūninių produktų planetoje, o elniai nuo 1979 m. Buvo saugomi kaip nykstanti rūšis. Dėl to šiandieniniuose kvepaluose naudojamas muskusas yra iš sintetinių ir augalinės kilmės medžiagų, tokių kaip: Garden Angelica, muskusinės gėlės, Ambrette sėklos ir kt.

Muskuso kvapas yra gyvūninis ir suteikia rytietiškų akcentų. Muskuso buvo dedama netgi į mečečių sienų skiedinį, kad šios skleistų nuostabų kvapą pašildžius saulei.

Muskusiniai kvepalai moterims ir vyrams užkariauja kvapų pasaulį. Muskuso kvapas dvelkia elegancija ir rafinuotumu. Atraskite sau tinkamiausius muskuso kvepalus ir skleiskite tokį kvapą, kuris paprastai buvo tik karališka privilegija!

Žr. visą tekstą slėpti tekstą

Muskuso kvepalai
Filtruoti
Kainų intervalas

iki

Intensyvumas
Ypatingoms progoms
Lytis / amžiaus grupė
Kvepalų kategorija
Nemokamos dovanos ir pasiūlymai
Perkamiausi