Pereiti prie pagrindinio turinio

Santalo kvepalai

Viliojantis santalų aliejaus rytietiškas aromatas labai sodrus ir jausmingas. Dažniausiai naudojamas kosmetikos, aromaterapijos produktų ir kvepalų gamyboje. Indijos jogai jį garbina: santalų aliejus religinių tradicijų dalis net ir šiais laikais. Dėl savo galingo stresą silpninančio, raminamojo poveikio, jis buvo naudojamas tūkstančius metų, be to, tikėtina, kad šis aliejus pasižymi ir afrodiziakinėmis savybėmis.

Mistiškas, šiltas santalų medienos aromatas įsigers į odą ir išliks visą dieną, ypač šaltomis žiemos dienomis.

 

Santalų esencijos kvapo profilis:

Sodrus, tačiau labai subtilus salsvas medienos kvapas, kvepalų mišiniui suteikiantis šilumos ir gilumo. Pasižymi egzotišku mistiniu aromatu, kuris labai gerai dera su kitais rytietiškų kvepalų ingredientais.

Kaip išgaunamas santalmedžių aromatas:

Santalų aliejus išgaunamas iš santalinių šeimos genties medžių. Medžiai turi augti mažiausiai 60–80 metų, nes būtent tokio amžiaus medžiuose yra daugiausia aliejaus. Brandesni santalmedžiai gamina stipresnio kvapo eterinį aliejų. Aliejus išgaunamas distiliuojant garais, ištraukiančiais aliejų iš subrendusių šaknų.

Santalo kvapas yra gundančiai svaiginantis, raminantis ir suteikiantis harmonijos nuotaikai. Derinant su rytietiškomis ar gėlių natomis, sukuriami puikūs ilgalaikiai žiemos kvepalai. Atraskite santalmedžių kvepalus notino.lt svetainėje.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą