Ariana Grande

Populiari amerikiečių aktorė ir estrados dainininkė Ariana Grande pradeda kurti savo kvepalų liniją, kuri yra visiškai tokia kaip ši popdievaitė – žavi, žaisminga ir energinga.

Ariana Grande vaidina ir dainuoja nuo vaikystės, buvo gavusi vaidmenis keliuose televizijos serialuose ir miuzikluose. 2013 m. muzikine prasme ji išsiskyrė debiutiniu albumu Yours Truly, kuris daugelyje šalių pasiekė dešimtuką. Taip ji pradėjo kelią į žvaigždes. Ariana Grande yra viena sėkmingiausių popmuzikos atlikėjų ir viena įtakingiausių Amerikos įžymybių, turinti daugiau nei šimtą milijonų gerbėjų.

Dainininkė į kvapų pasaulį pateko 2015 metais su debiutiniu aromatu – saldžiu vaisių ir gėlių ARI, kurį sukūrė Ariana Grande Eau de Parfum. Po metų kvepalų pasaulyje buvo pristatytas naujas aromatas Ariana Grande Sweet Like Candy, jusles erzinantis plakta grietinėle, zefyrais ir vanile. Kitas dėmesio vertas kvapas – svajingo gardžių šokoladinių saldainių su įdaru, kokosų, gėlių natų ir sultingų vaisių kvapų mišinio kvepalai Ariana Grande Cloud. Ne tik šios garsios dainininkės gerbėjus sujaudins Ariana Grande kvepalų rinkiniai, kur rasite populiarius Ariana Grande kvepalus ir kūno priežiūros priemones.

Ariana Grande kvepalai padarys jus nepamainoma kiekvieno vakaro žvaigžde. Pasirengę atsidurti dėmesio centre?

Žr. visą tekstą slėpti tekstą

Filtruoti
Kainų intervalas

iki

Kvepalų kategorija
Nemokamos dovanos ir pasiūlymai