Pereiti prie pagrindinio turinio

Pudriniai kvepalai

Pudros aromato kvepalai yra nepakartojami, švelnūs ir labai moteriški. Šie nuostabūs kvapai tapo labai madingi ne tik kvėpintis kasdien, bet ir išskirtinėmis progomis, pavyzdžiui, per vestuves.

Minkšti ir švarūs pudros aromato kvapai yra maloniai nuteikiantys, dvelkiantys prižiūrėta oda, įkūnijantys eleganciją ir moteriškumą, kurie bus geriausias kompanionas visur, kur tik beeitumėte. Šie puikios struktūros kvepalai gali vėsinti vasarą ir suteikti jaukumo žiemą, ir jie ilgai išliks ant jūsų odos ir pamėgto nertinio.

 

Kvepalų buteliukai apstulbins švelniomis formomis ir mielomis akiai spalvomis, tačiau didžiausią įspūdį padarys būtent kvepalų buteliukuose slypinčios istorijos, atsiskleidžiančios kvėpinantis šiais kvepalais.

Pudros aromato kvepalų profilis:

nesvarbu, ar kalbama apie natūralius, ar sintetinius miltelinius aromatus, šias natas galima išskirti į dvi pagrindines grupes. Pirmoji grupė yra panaši į retro veido pudrą, o pagrindinės natos yra mažiau saldžios, muskusinės ir rafinuotesnės, tarsi šviežiai pudruota oda. Antroji miltelinių aromatų natų grupė primena vaikišką pudrą, kurios kvapas paprastesnis, su žibuoklių, levandų, rožių ir vanilės užuominomis. Kvapas gaivus, ramus ir gana nostalgiškas. Abi šios grupės pasižymi labai ilgalaikiais tonais, ir visą dieną išliekančiais ant jūsų odos.

Kaip išgaunamas pudros kvapas:

minkšti ir subtilūs pudros aromatų kvepalai kuriami pasitelkiant vilkdalgių, žibuoklių, muskuso, rožių, vanilės, dervos ar heliotropo natas. Tai puikus švaros, muskuso ir moteriško kvapo mišinys su medienos ir gėlių natų užuomina. Milteliniai aromatai taip pat gaminami sintetiškai, o kvepalų pasaulyje jie tiesiog nepakeičiami dėl savo švelnumo, gaivumo ir lengvų retro potėpių.

Apsigaubkite pudros aromato kvepalais su nostalgijos užuomina ir atraskite stulbinančių kvapų pasaulį, kurie pakylės jūsų kasdienybę arba taps jūsų palydovais per vestuves!

Žr. visą tekstą slėpti tekstą