Pereiti prie pagrindinio turinio

AVON

Avon

Avon produktai yra legendiniai grožio pasaulyje. Šis prekės ženklas daugiau nei 125 metus dirba vardan grožio, o Avon odos priežiūros ir makiažo priemonių bei kvepalų asortimentas itin platus. Viskas prasidėjo 1886 m., kai keliaujantis knygų pardavėjas Deividas Makkonelas (David McConnell) prie kiekvienos parduodamos knygos pridėdavo mažą kvapnią dovanėlę.

 

Netrukus jo kvepalai buvo populiaresni nei knygos ir tai paskatino jį atidaryti savo mažą grožio priemonių įmonę. Tačiau jis nenustojo tikėti ir asmeninio prisilietimo galia – taip atsirado pirmosios Avon Lady idėja, siūlanti moterims kelią į finansinę nepriklausomybę. Avon katalogas taip pat tapo firminiu įmonės asmeninį požiūrį deklaruojančiu ženkliu.

Nors šiandien Avon produktų galima įsigyti ir internete, jie visada buvo ir yra parduodami asmeniškai. Pasirinkite pageidaujamą pirkimo būdą ir išbandykite šį patikimą prekės ženklą. Jų pavyzdinės linijos yra Anew produktai, Advance Techniques plaukų priežiūros priemonės, aukščiausios kokybės Luxe Premium produktų linija, Planet Spa kūno priežiūros priemonės ir Avon Baby.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą