Šviesūs plaukų dažai

Perkamiausi

Svajojate apie gražius šviesius plaukus? Jei taip, šviesūs plaukų dažai pavers jūsų svajones realybe! Mūsų parduotuvėje rasite gausų šviesių plaukų dažymo priemonių asortimentą ir galėsite rinktis įvairių atspalvių dažus: nuo platininių ar pelenų iki tamsintų šviesių tonų. Paprasčiausiai išsirinkite sau tinkančius dažus ir ryžkitės radikaliems pokyčiams, šiek tiek paryškinkite natūralią plaukų spalvą arba paslėpkite pirmuosius žilus plaukus.

Kam tinka šviesūs plaukai? Išsirinkite labiausiai tinkantį atspalvį

Skaisčiai šviesūs plaukai nuostabiai tiks tiems, kurių plaukai buvo šviesūs vaikystėje. Tačiau kiekvienas gali išsirinkti sau tinkantį šviesios spalvos atspalvį. Visuomet atsižvelkite į savo odos atspalvį ir akių spalvą ir, jei vis tiek nesijaučiate tikras dėl savo pasirinkimo, kreipkitės į gerą plaukų stilistą. Jis padės išvengti netinkamo dažų atspalvio pasirinkimo ir vėlesnio plaukų spalvos taisymo. Jei natūralūs jūsų plaukai yra tamsios spalvos, nepamirškite įsigyti geros plaukų balinimo priemonės.

Norite paryškinti plaukų spalvą, o ne ją pakeisti? Naudokite ilgalaikius plaukų dažus, kurių atspalvis artimas natūraliai jūsų plaukų spalvai, ir maitinamąją plaukų dažymo kaukę, kuri sustiprins plaukus.

Nepamirškite rūpintis savo šviesiais plaukais

Šviesiems plaukams nuolat reikia tinkamos priežiūros. Išsirinkite sau tinkantį šampūną šviesiems plaukams, padėsiantį išvengti nepageidaujamų geltonų atspalvių, naudokite šviesiems plaukams tinkančias priežiūros priemones ir džiaukitės nepriekaištingai atrodančiais sveikais plaukais!