Nagų lako valikliai

Perkamiausi

Kaip išsirinkti kokybišką nagų lako valiklį?

Pasikliaukite tik geru nagų lako valikliu, kuris nesilpnina nagų ir nuvalo visus nagų lako likučius. Išsirinkite valiklį, kurio sudėtyje yra maitinamųjų medžiagų ir džiaukitės ilgais bei tobulai prižiūrėtais nagais. Notino.lt internetinėje parduotuvėje rasite gausų priemonių asortimentą, iš kurio galėsite išsirinkti geriausią nagų lako valiklį.

Ką rinktis – nagų lako valiklį su ar be acetono?

Nagų valiklis su acetonu gali išsausinti nagus, sukeldamas skilinėjimą ir lūžinėjimą. Tačiau jis yra daug veiksmingesnis nei priemonė be acetono ir labiau tinka norint nuvalyti nagų laką su blizgučiais ar šiurkščiomis dalelėmis. Paprasčiausiai pamėginkite nenaudoti nagų lako valiklio su acetonu per dažnai ir vietoj jo rinkitės nagų lako valiklį be acetono.

Patarimas: itin sunkiai nuvalomam nagų lakui išmėginkite specializuotą gelinio nagų lako valiklį arba gryną acetoną, skirtą geliniam nagų lakui valyti.

Nagų lako valiklio savybės

Ši priemonė ne tik nuvalo nagų laką, bet ir gali pamaitinti nagus. Išsirinkite priemonę, kurios sudėtyje yra:

  • keratino;
  • vitaminų A, E arba F;
  • arganų aliejaus;
  • migdolų aliejaus.

Pasirinkę kvapųjį nagų lako valiklį galėsite mėgautis maloniu aromatu ir pamiršti įprastą bei nemalonų nagų lako valiklio skleidžiamą kvapą.

Nuvalę įprastą arba gelinį nagų laką nepamirškite nagų priežiūros priemonių bei drėkinamųjų kremų ir aliejų, nagų plokštelės priemonių ir reguliariam nagų formavimui ir trumpinimui reikiamų įrankių.