Raudoni lūpų dažai

FILTRAS ĮJUNGTAS
  • Raudona
Filtruoti
Perkamiausi

Raudoni lūpų dažai yra klasika, juos turėtumėte turėti savo kosmetinėje! Derinkite prie bet kokios elegantiškos ar kasdienės aprangos, ir jūsų lūpos visada atrodys seksualios ir jausmingos.

Notino.lt siūlo daugybę bučiniams atsparių raudonų lūpų dažų, kurie pastaruoju metu tokie populiarūs. Nesenstantis matinis raudonas lūpdažis puikiai tiks bet kokiai progai. Blizgiai raudoni lūpų dažai padarys jūsų lūpas sultingas ir jaunatviškas. Jei kamuoja sausos lūpos, pabandykite rasti tinkamus drėkinamuosius raudonus lūpų dažus, o jei jums reikia, kad lūpų makiažas išliktų kad ir kas benutiktų, turėtumėte rinktis ilgalaikius vandeniui atsparius raudonus lūpų dažus. Taip pat turime nuostabių kreminių ir skystų raudonų lūpų dažų. Taigi, dar šiandien raskite savąjį!

Kaip pasirinkti tinkamo atspalvio raudonus lūpų dažus

Raudona spalva yra nuostabi spalva visiems, nesvarbu, ar jūsų plaukai yra šviesūs, ar juodi, ar rudi. Tiesiog reikia atkreipti dėmesį į pustonius:

  • Šilti raudoni lūpų dažai su oranžiniu atspalviu puikiai jums tiks, jei jūsų natūralus odos atspalvis taip pat šiltas – esate pavasario ar rudens tipo.
  • Raudoni lūpų dažai su mėlynu atspalviu yra nuostabūs „vasaros“ ir „žiemos“ šaltiems odos tonams. Be to, dėl mėlynos spalvos atspalvio dantys atrodys baltesni.

Ar kraujo raudona atrodo per stipru? Tada išbandykite burgundiško vyno arba rudus lūpų dažus.

Norite, kad jūsų lūpdažis išliktų kuo ilgiau? Tada nepamirškite naudoti lūpų šveitiklio ir drėkinkite lūpas, kad lūpų dažai vienodai pasidengtų ir išliktų kelias valandas.

Pasitikėkite aukščiausia kokybe ir išsirinkite geriausius Lancôme, Maybelline, Shiseido ir kitų prekės ženklų blizgius ar matinius raudonus lūpų dažus puikiomis kainomis!