Rausvi lūpų dažai

FILTRAS ĮJUNGTAS
  • Rožinė
Filtruoti
Kainų intervalas

iki

Lytis / amžiaus grupė
Nemokamos dovanos ir pasiūlymai
Perkamiausi

Rožinis lūpdažis privers lūpas išsiskirti ir atrodyti pasakiškai. Tai vienodai puikiai tinka ir dieną, ir norint būti pribloškiančiai vakare. Norėdamos pasiekti geriausių rezultatų, pasirinkite tinkamą ilgalaikių rožinių lūpų dažų atspalvį pagal savo odos atspalvį. Viskas, ko jums reikia, yra išsiaiškinti, kurie rožiniai lūpų dažai ar ilgalaikis lūpų blizgis jums tiks ir prie ko juos derinti!

Kokį rožinių lūpų dažų atspalvį pasirinkti?

  • Aviečių rausvos arba tamsiai rožinės spalvos lūpų dažai puikiai atrodys vasaros ir žiemos tipo žmonėms, išryškins lūpų formą ir pabrėš kontrastus – ypač jei jūsų oda šviesi, o plaukai tamsūs.
  • Šviesiai rausvi lūpų dažai puikiai tinka visiems, kurių oda švelniai rausva, strazdanota.
  • Koralų rausvos spalvos lūpų dažai su oranžiniais pustoniais atrodo nuostabiai esant bet kokiam odos atspalviui. Jis tikrai tiks visoms ir jį galima naudoti kasdien.

Matinis ar blizgus rausvas lūpdažis?

Matiniai rožiniai lūpų dažai puikiai tinka vakarui ar šaltesnėmis dienomis. Vasarą tikriausiai turėtumėte rinktis drėkinamuosius blizgius rožinius lūpų dažus ar blizgį, dėl kurio jūsų lūpos atrodys bučiuojamos. Vasara taip pat yra tinkamiausias laikas naudoti vandeniui atsparius rožinius lūpų dažus, kurie išlieka net maudantis.

Išbandykite rožinius Maybelline, Yves Saint Laurent ar kitų prekės ženklų lūpų dažus. Ieškote daugiau spalvų, kurias galėtumėte įsimesti į savo kosmetinę? Kaip dėl oranžinio ar burgundiško vyno spalvos lūpdažio ar vis dėl to geriausio raudono lūpdažio?