Nude lūpų dažai

FILTRAS ĮJUNGTAS
  • Kūno spalva
Filtruoti
Black Friday
Kainų intervalas

iki

Lytis / amžiaus grupė
Nemokamos dovanos ir pasiūlymai
Perkamiausi

Kūno spalvos lūpų dažai visada yra fantastiškas pasirinkimas, nesvarbu, ar vykstate į biurą, ar į vakarėlį. Kreminiai kūno spalvos lūpų dažai puikiai susilies su jūsų natūralia lūpų spalva ir sukurs bespalvį efektą. Taip pat galite jį naudoti kaip paskutinį dramatiško padūmavusių akių makiažo štrichą.

Kaip išsirinkti tinkamą kūno spalvos lūpų dažų atspalvį?

Norint pabrėžti natūralų grožį, tikrai reikia rasti tinkamą kūno spalvos lūpų dažų atspalvį:

  • Niekada nesirinkite šviesesnio už natūralią lūpų spalvą atspalvio. Idealiu atveju turėtumėte ieškoti vienu atspalviu tamsesnių lūpų dažų.
  • Tamsiaplaukiams ir tamsiaodžiams žmonėms geriausiai tiks šilti persikų ir karamelės atspalviai, o tamsiaplaukiams ir blyškiaodžiams reikėtų rinktis oranžinius pustonius. Jei jūsų plaukai, akys ir oda šviesūs, puikiai atrodysite pasidažiusios kūno spalvos lūpdažiu su rožinės spalvos užuomina.
  • Kūno spalvos lūpų dažai su raudonos spalvos pustoniu tinka prie beveik visų spalvų odos ir plaukų.

Kūno spalvos atspalvis išryškins kiekvieną lūpų trūkumą, todėl nenuvertinkite tinkamos lūpų priežiūros. Taip jūsų lūpų dažai išliks ilgiau. Prieš tepdamos naudokite lūpų šveitiklį ir drėkinkite lūpas balzamu arba lūpų kauke.

Notino.lt prekiauja blizgiais ir matiniais kūno spalvos lūpų dažais, ilgalaikiais kūno spalvos lūpų dažais ir drėkinamaisiais kūno spalvos lūpų dažais. Rinkitės tokius prekių ženklus kaip Rimmel, Lancôme, Shiseido ir kt.

Ar norėtumėte pakeisti savo kūno spalvos lūpų dažus ryškesniu atspalviu? O kaip jums romantiški rausvi ar jausmingi raudoni lūpų dažai?