Violetiniai lūpų dažai

Perkamiausi

Nebijokite pasidažyti violetiniais lūpų dažais ir taip unikaliai išryškinti lūpų! Violetiniai lūpų dažai nuostabiai tiks juodaplaukėms žaliaakėms arba blyškiaveidėms. Tačiau ne kiekvienas violetinis atspalvis tinka. Šiandien raskite savąjį ir mėgaukitės nepriekaištinga ir unikalia išvaizda. Rinksitės alyvinę, tamsiai violetinę ar ultravioletinę?

Kokio violetinio atspalvio lūpdažį reikėtų rinktis?

  • Šviesiai violetinis lūdažis su rausvu atspalviu ir blizgis optiškai paputlins siauras lūpas.
  • Matinis tamsiai violetinis lūpdažis puikiai tinka natūraliai putlioms lūpoms.

Jei jūsų lūpos dažnai sausėja, tikrai reikėtų rinktis drėkinamuosius violetinius lūpų dažus. Ir jei nerimaujate, kad jūsų lūpdažis gali per greitai nusitrinti, rinkitės ilgalaikius, bučiniams atsparius violetinius lūpų dažus, kurie išliks visą dieną.

Mūsų patarimas: violetinį makiažą derinkite su apranga! Naudokite violetinius akių šešėlius, violetinį nagų laką arba violetinius priedus. Tačiau nepamirškite, kad mažiau dažnai yra daugiau, ir nepersistenkite.

Prieš dažantis violetiniu lūpdažiu...

Visuomet reikėtų pradėti nuo tinkamos lūpų priežiūros. Jei mėgstate tamsius lūpų dažus, ypač matinius, lūpų priežiūra tampa dar svarbesnė. Tamsūs atspalviai gali išryškinti kiekvieną veido ar lūpų trūkumą. Prieš tepdamos lūpų dažus naudokite gerą lūpų šveitimo priemonę ir drėkinamąją lūpų kaukę! Nepamirškite užtepti lūpų balzamo, kurį visada turėkite su savimi.

Ieškokite kokybiškų lūpų dažų, kuriais galima pasikliauti! Rinkitės blizgius arba matinius violetinius lūpų dažus, sukurtus Maybelline, L‘Oréal Paris, GA-DE arba Lancôme. Jei norite kaitalioti skirtingus atspalvius, taip pat įsigykite klasikinius raudonus arba ekstravagantiškus juodus lūpdažius!