Mėlyni lūpų dažai

FILTRAS ĮJUNGTAS
  • Mėlyna
Filtruoti

Per Heloviną atrodysite tobulai su mėlynais lūpų dažais arba tamsiai mėlynus lūpų dažus tepkite ant skruostų ir vietoj šešėlių. Ekstravagantiški mėlyni matiniai lūpų dažai bus fantastiškas pasirinkimas drąsiam vakaro įvaizdžiui. Viskas, ko reikia, yra šiek tiek drąsos, o bet kurią aprangą galite padaryti ryškesnę, pasirinkdami mėlyną spalvą. Tačiau ji geriausiai tinka putlesnėms lūpoms ir nesant tamsiems ratilams po akimis ar dėmėms, nes mėlyni lūpų dažai turi savybę išryškinti visas tamsias veido vietas.

Kaip dažytis mėlynu lūpdažiu

Tepdamos lūpų dažus nepamirškite pirmiausia naudoti lūpų dažų pagrindo, kad spalva išliktų daug ilgiau. Lūpų kontūro priemonėmis apveskite lūpas ir tepkite lūpų dažus, kad jie nenutekėtų.

Notino.lt prekiauja NYX Professional Makeup, Dermacol ir kitų prekių ženklų blizgiais, matiniais ir metalo spalvos mėlynais lūpų dažais. Kuris atspalvis bus jūsų mėgstamiausias?

Patinka neįprastos lūpų dažų spalvos? Šviesiai arba tamsiai mėlyni lūpų dažai atrodo nuostabiai, o kaip jums violetiniai arba juodi lūpų dažai?