Kofeinas

Kofeinas yra dažniausiai sutinkama natūrali stimuliuojanti medžiaga pasaulyje, kurios poveikis žinomas daugybę amžių. Didžiausia jo koncentracija pasižymi kavos pupelės ir arbatos lapeliai, tačiau įvarus jo kiekis gali būti randamas ir kituose augaluose. Kosmetikos pramonėje ši medžiaga naudojama dėl jos energijos teikimo, kai gerinama odos kraujotaka ir elastingumas. Kofeinas yra laikomas stipriu antioksidantu, galinčiu pašalinti iš organizmo žalingus laisvuosius radikalus ir lėtinti organizmo senėjimą.

 

Kofeino savybės

Kofeinas yra veiklioji sudedamoji dalis, dažniausiai naudojama gaminant jauninamąsias odos priežiūros priemones. Jis skaistina veido odą ir gerina bendrąją jos būklę. Kofeinas taip pat yra laikomas viena populiariausių plaukus tankinančių ir plaukų šaknis aktyvinančių priemonių sudedamąja dalimi.

Kofeino poveikis odai

  • Stabdo perdėtą odos sausumą ir reguliuoja odos pH pusiausvyrą.
  • Gerina kolageno gamybą, odos elastingumą bei mažina raukšlių požymius.
  • Saugo odą nuo laisvųjų radikalų, skatina regeneraciją bei naujų ir sveikų odos ląstelių gamybą. Labai gerina odos būklę.
  • Padeda mažinti aknę,o aknės randai tampa mažiau pastebimi.
  • Mažina patinimą ir pasižymi puikiu poveikiu tamsiems paakiams ir maišeliams po akimis.

Kofeino nauda plaukams

  • Mažina plaukų slinkimą ir skatina naujų plaukų augimą.
  • Gerina bendrąją galvos odos regeneraciją, maitina plaukų šaknis.
  • Reguliuoja galvos odos pH pusiausvyrą.

Kosmetikos priemonės su kofeinu

Stiprinamuoju poveikiu pasižymintis kofeinas laikomas nuostabia senėjimą lėtinančių kosmetikos priemonių sudedamąja dalimi. Jis naudojamas stangrinamuosiuose dieniniuose kremuose ir paakių kremuose. Taip pat populiarūs kremai nuo celiulito su kofeinu ir stangrinamosios odos priežiūros priemonės.

Kofeinas itin naudingas ir plaukų priežiūrai. Serumai ir šampūnai su kofeinu stabdo gausų plaukų slinkimą ir skatina plaukų augimą.

Atraskite tobulą šampūną su kofeinu internetinėje parduotuvėje notino.lt ir džiaukitės storais bei sveikais plaukais. Papildykite kasdienius grožio ritualus energijos suteikiančiomis priemonėmis su kofeinu ir kas dieną džiaukitės tobula išvaizda.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą

Rekomenduojama