Pereiti prie pagrindinio turinio

Kava

Kavos pupelės išgaunamos iš Coffea Arabica kavamedžio uogų. Šios rūšies kakavmedis auga Afrikoje ir siekia iki 8 metrų aukščio. Kiekvieno kavamedžio vaisiaus viduje slepiasi 2–3 žalios kavos pupelės, neturinčios ryškaus skonio ar kvapo. Tokios kavos pupelės turi chlorogeno ir kofeino – dviejų medžiagų, pasižyminčių antioksidaciniu poveikiu. Dėl regeneruojamojo ir maitinamojo poveikio kava tapo populiaria kosmetikos priemonių sudedamąja dalimi, kuri veiksmingai kovoja su celiulito požymiais, mažina strijų žymes ir gerina odos kraujotaką.

 

Kavos savybės

Kava yra laikoma viena svarbiausių prekių, kurios sudėtyje gausu veikliųjų medžiagų, dėl kurių kava tapo populiaria grožio priemonių sudedamąja dalimi. Kavos pupelėse gausu chlorogeno rūgšties, kuri kovoja su laisvųjų radikalų padariniais, maitinamosios linolo rūgšties, oleino rūgšties ir kitų svarbių mineralų.

Kavos poveikis odai

  • Stabdo per didelį odos sausėjimą, maitina ir drėkina odą.
  • Skaistina odą, gerina kraujotaką ir mažina nuovargio ženklus.
  • Padeda atkurti odą ir užkerta kelią ankstyvam odos senėjimui, saugo ją nuo laisvųjų radikalų poveikio.
  • Mažina randų pastebimumą ir kovoja su celiulitu bei strijomis.
  • Mažina patinimą ir pasižymi puikiu poveikiu tamsiems paakiams ir maišeliams po akimis.

Kavos poveikis plaukams

  • Kavos pupelėse esantis kofeinas skatina plaukų augimą ir mažina plaukų slinkimą.
  • Gerina bendrąją galvos odos regeneraciją, maitina ir drėkina plaukų šaknis.
  • Stabdo galvos odą

Kosmetikos priemonės su kava

Kosmetikos priemonės su kava yra labai populiarios ir tinka bet kokiam odos tipui ir bet kokio amžiaus žmogui. Notino.lt rasite gausų priemonių, pagamintų iš šios naudingos medžiagos, pasirinkimą. Galite išmėginti kavos kaukę probleminei odai, drėkinamąjį eterinį aliejų, energijos suteikiantį kavos kūno prausiklį, kavos kūno šveitiklį arba eksfolijuojamąją priemonę.

Veidui ir kūnui skirta kavos eksfolijuojamoji priemonė atskiria ir padeda pašalinti negyvas odos ląsteles nepažeisdama odos. Jūsų oda bus tobulai glotni, pamaitinta ir skaisti. Kavos šveitiklio poveikis yra intensyvesnis nei eksfolijuojamosios priemonės. Jo abrazyvinės dalelės mechaniškai pašalina negyvą odą, intensyviai gerina kraujotaką ir valo odą.

Atraskite priemones su kava internetinėje parduotuvėje notino.lt ir pasilepinkite priemone, kuri maitins ir regeneruos odą žiemos metu bei glotnins odą sumažindama strijas ir celiulitą vasarą. Dar labiau paryškinkite odos grožį naudodami kavą!

Žr. visą tekstą slėpti tekstą