Pereiti prie pagrindinio turinio

Antioksidantai

Apsaugokite odą nuo neigiamo aplinkos poveikio. Tokie išorės veiksniai kaip pašėlęs gyvenimo tempas, UV spinduliai ar stresas sukelia 80 % ankstyvo odos senėjimo atvejų. Jūsų odą nuolat veikia žalingi laisvieji radikalai, kurie greitina ląstelių senėjimo procesus, sukelia kolageno ir elastino kiekio odoje sumažėjimą, lemia raukšlių ir pigmentinių dėmių susiformavimą. Antioksidantai gali užkirsti kelią šiems veiksniams ir veiksmingai saugo odą nuo išorinių streso sukėlėjų neutralizuodami laisvųjų radikalų poveikį bei oksidacinę pažaidą.

 

Šiai organinių molekulių grupei priklauso vitaminas C, E, retinolis, beta karotenas, cinkas, selenas, kofermentas Q10 ir gausybė kitų naudingų sudedamųjų dalių. Tad kokia yra jų nauda odai?

Antioksidantų savybės

Antioksidantai neutralizuoja žalingą laisvųjų radikalų poveikį, sukuria apsauginį barjerą irsaugo nuo nepageidaujamo odos senėjimo.

Antioksidantų poveikis odai

  • Jie stiprina odoje esančius antioksidantus.
  • Jie saugo ląsteles nuo oksidacinių ir degeneracinių pakitimų.
  • Jie užkerta kelią ląstelėje esančio kolageno ir elastino pažeidimui ir sulėtina ankstyvo odos senėjimo procesą.
  • Jie skatina geresnį odos atsinaujinimą.
  • Jie padeda išlyginti raukšles ir kovoja su netolygia odos pigmentacija.

Antioksidantai kosmetikos priemonėse

Natūralūs antioksidantai – tai medžiagos, kurių nedideli kiekiai kaupiasi organizme. Jei norite, kad jūsų oda būtų sveika ir be raukšlių, turite palaikyti reguliarų antioksidantų tiekimą naudodami tinkamas odos priežiūros priemones, kurių sudėtyje yra antioksidantų.

Didžiausią dėmesį skirkite kosmetikos priemonėms, kurių sudėtyje yra veiksmingų antioksidantų kompleksas ir kitų naudingų sudedamųjų dalių, kurios lėtina odos senėjimą. Antioksidantų turi būti jūsų naktinėse odos priežiūros priemonėse ir dieniniuose kremuose. Jei norite itin pastebimo jauninamojo poveikio, išmėginkite atkuriamąją veido kaukę ar serumą su antioksidantais.

Jeigu planuojate daugiau laiko leisti saulėje, naudokite apsauginį kremą nuo saulės su antioksidantais bei drėkinamąjį kremą po deginimosi saulėje su antioksidantais ir kitomis maitinamosiomis bei raminamosiomis sudedamosiomis dalimis. Mes taip pat rekomenduojame išmėginti plaukų priežiūros priemones su antioksidantais, kurios saugo plaukus nuo išsausėjimo ir spalvos išblukimo vasarą, o atėjus žiemai kovoja su neigiamu šalto oro poveikiu.

Notino.lt siūlo išskirtinai gausų serumų, kaukių ir drėkinamųjų kremų su antioksidantais pasirinkimą. Sulėtinkite odos senėjimo procesą ir palepinkite save jaunystės eliksyru, kuris leis jūsų odai išlikti gražiai, be raukšlių ir hiperpigmentacinių dėmių.

Domitės kosmetikos priemonių sudedamosiomis dalimis? Skaitykite apie keramidus arba terminį vandenį!

Žr. visą tekstą slėpti tekstą