Pereiti prie pagrindinio turinio

Kofermentas Q10

Kofermentas Q10, kartais vadinamas vitaminu Q, yra skaisčiai raudonos spalvos beskonė ir bekvapė medžiaga. Ši niekuo neišsiskirianti sudedamoji dalis primena vitaminus ir prisideda prie energijos gamybos ląstelėse. Kofermentas Q10 randamas žmogaus organizme, kur jis atlieka antioksidacinę funkciją ir saugo ląsteles nuo ankstyvo senėjimo bei toksinų. Tačiau mums senstant (vos sulaukus 20 metų) natūralaus kofermento Q10 gamyba lėtėja, todėl norint, kad oda neprarastų elastingumo ir jaunatviškos išvaizdos, svarbu naudoti šią medžiagą papildomai.

 

Kofermento Q10 savybės

Kofermentas Q10 yra stiprus antioksidantas, saugantis ląsteles nuo laisvųjų radikalų, su kuriais susiduriame patirdami didelį psichinį arba fizinį nuovargį, stresą ir esant nesveikam gyvenimo būdui. Jis padeda išsaugoti tinkamą odos funkciją ir greitai atkuria pažeistas ląsteles.

Kofermento Q10 nauda odai

  • Saugo nuo raukšlių ir kovoja su ankstyvu odos senėjimu.
  • Padeda atkurti odos ląsteles ir skatina kolageno bei elastino gamybą odoje. Mažina raukšlių požymius bet kuriuo gyvenimo laikotarpiu.
  • Atkuria odos elastingumą ir standumą, padeda išsaugoti jaunatvišką išvaizdą.
  • Spartina egzemos ir uždegimo gijimą, gerina tinkamą odos funkcionavimą.

Grožio priemonės su kofermentu Q10

Su amžiumi kofermento Q10 koncentracija odoje labai mažėja, todėl papildomas šios medžiagos naudojimas turi tapti reguliarios odos priežiūros dalimi. Tačiau nepamirškite, kad ilgalaikis priemonių su kofermentu Q10 naudojimas gali lėtinti natūralią šio kofermento gamybą organizme, todėl svarbu pasirinkti savo amžiui ir odos būklei tinkančias priemones.

Odos serumai, kaukės ir kremai su kofermentu Q10 padeda regeneruoti odą, glotnina veido odą ir atkuria jos standumą bei švytėjimą. Kofermentas tinka visiemsodos tipams. Kadangi ši medžiaga natūraliai sutinkama žmogaus organizme, ją puikiai toleruoja net jautri oda.

Kofermentas Q10 yra nepakeičiama odos priežiūros priemonių sudedamoji dalis, tad tikrai verta papildyti savo grožio ritualus priemonėmis su Q10. Notino.lt rasite gausybę priemonių, kurios švelniai puoselėja veido ir viso kūno odą, nepriklausomai nuo to, ar tik pradedate naudoti priemones nuo raukšlių, ar renkatės brandžiai odai skirtus gaminius.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą