Spalvoti korektoriai: ar žinote, kaip jais naudotis?

Jie gali susidoroti su bet kokiais odos trūkumais, paryškinti veido spalvą ar suteikti jai sveiko švytėjimo. Jums tiesiog reikia žinoti, kurį pasirinkti ir kaip naudoti. Kūno spalvos maskuokliai ir spalvų korekcijos priemonės tikrai turėtų atsirasti jūsų kosmetinėje.

Lengvai ir greitai užmaskuokite tamsius ratilus po akimis, spuogus, randus ar strazdanas. Patogūs spalvų korektoriai veikia papildomų spalvų kontrasto principu, taip neutralizuodami visus nepageidaujamus šešėlius ar dėmes ant veido. Raskite geriausią spalvą koreguojantį maskuoklį, kuris išspręs jūsų konkrečią problemą, arba įsigykite maskuoklių paletę, kad tikrai būtų galima išspręsti bet kokią problemą.

Žalias maskuoklis

Kas kam skirta:

Žalia yra priešinga raudonai, todėl ji puikiai neutralizuoja raudonas dėmes ant jūsų odos. Tai idealus odos, linkusios į spuogus, raudonus randus ar kraujagyslių voratinklį, korektorius. Tik venkite tepti ant atvirų žaizdų.

Kaip naudoti:

ant probleminių veido vietų plonu sluoksniu tepkite žalią maskuoklį. Kruopščiai ir tolygiai paskirstykite, kad odos atspalvis taptų vienodas. Dėmės ir randai tikrai bus mažiau matomi.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą

Violetinis maskuoklis

Kas kam skirta:

Violetinė yra priešinga geltonai, todėl idealiai neutralizuoja nepageidaujamus geltonus atspalvius. Taip pat paryškina veido spalvą, ji atrodo gaivi.

Kaip naudoti:

Pritaikykite violetinį maskuoklį prie savo odos atspalvio. Šviesiai violetiniai atspalviai bus naudingi blyškiems odos tonams, o tamsesni – ryškesnei violetinei spalvai. Įtrinkite nedidelį kiekį korektoriaus į odą teptuku arba kempinėle, tada tepkite makiažo pagrindą arba tiesiog pudrą.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą

Oranžinis maskuoklis

Kas kam skirta:

Nepakeičiamas spalvų korektorius paakių ratilams, ypač tamsiems, melsviems. Naudokite nedidelį kiekį, kad jūsų blyški, pilkos spalvos oda sveikai švytėtų, arba sumaišykite jį su šiek tiek žaliu korektoriumi, kad paslėptumėte mažas mėlynas arba žalias dėmeles.

Kaip naudoti:

Užtepkite oranžinio maskuoklio ant ratilų po akimis, paskirstykite, tuomet naudokite makiažo pagrindą – akimirksniu atrodysite jaunesnė.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą

Rožinis maskuoklis

Kas kam skirta:

Rožinis maskuoklis puikiai tinka paslėpti senėjimo dėmes, strazdanas ar apgamus ant šviesios odos. Rožinė spalva neutralizuoja žalius tonus, o tai reiškia, kad ji gali paslėpti mažas jūsų veido kraujagysles. Tačiau venkite rožinės spalvos korektoriaus, jei reikia padengti violetines dėmes - jas tik paryškinsite.

Kaip naudoti:

Kaip ir su žaliu korektoriumi, naudokite jį tik probleminėse vietose, paskirstykite ir tepkite makiažo pagrindą.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą

Geltonas maskuoklis

Kas kam skirta:

Tai paskaistina blyškią ir pavargusią odą, suteikdamas jai šiltesnį, sveikesnį atspalvį. Jis taip pat puikiai maskuoja violetinius paakių ratilus, mėlynes ir violetines per odą matomas kraujagysles.

Kaip naudoti:

Tepkite geltoną maskuoklį po akimis nuo vidinio kampo į išorę arba pašviesinkite visą veidą, dengdami ploną sluoksnį, tuomet tepkite makiažo pagrindą. Jūsų veidas atrodys puikiai pailsėjęs ir švytintis.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą

Baltas ir neutralus maskuoklis

Kas kam skirta:

Neutraliais kūno spalvos maskuokliais galima paslėpti bet kokį nepageidaujamą spuogą, vietą ar tamsius ratilus po nemigos nakties. Be to, norint paslėpti trūkumus, baltas korektorius taip pat gali būti naudojamas kaip ryškalas veido bruožams paryškinti.

Kaip naudoti:

Maskuokliai, kurie atitinka jūsų odos atspalvį, veikia nuostabiai net ir be makiažo pagrindo.

 

Jais padenkite probleminę sritį ir paskirstykite. Jie taip pat gali būti naudojami su spalvų korektoriais, norint išgauti geriausią ir natūraliausią rezultatą.

Naudokite baltą korektorių tamsiems ratilams paslėpti, tada makiažo pagrindu išlyginkite odos atspalvį arba patepkite korektoriumi vidinius akių kampučius, skruostikaulių viršų, nosies tiltelį, antakių kaulą ir Kupidono lanką, kad išryškėtų jūsų bruožai.

 

Žr. visą tekstą slėpti tekstą

FILTRAS ĮJUNGTAS
  • Moterims
Filtruoti
Black Friday
Kainų intervalas

iki

Nemokamos dovanos ir pasiūlymai
Perkamiausi