Kontūravimo paletė

Perkamiausi

Atraskite veido kontūravimo stebuklus ir mėgaukitės filmų žvaigždės vertu makiažu!

Jums tereikia išsirinkti tinkamą kontūravimo priemonių rinkinį, keletą makiažo šepetėlių ir įgyti šiek tiek patirties.

Kas yra kontūravimas?

Veido kontūravimas yra populiari makiažo technika, padedanti paslėpti netobulumus ir išryškinti veido bruožus, kad jūsų oda spinduliuotų. Įsigykite paletę su bronzine pudra, švytėjimo suteikiančia priemone bei skaistalais ir mėgaukitės žaidimu su šešėliais ir šviesa.

Kaip teisingai kontūruoti veidą?

Visų pirma apytiksliai suformuokite kontūrus tų veido bruožų, kuriuos norite pabrėžti. Tuomet pamažu dailinkite kontūrus paletėje esančiomis priemonėmis.

  • Naudokite tamsesnę bronzinę pudrą vietose, kurias norite vizualiai sumažinti arba užmaskuoti. Dažniausiai tai linijos po skruostikauliais, ties plaukų linija, smilkiniais ir ties nosies šonais. Tokia pudra taip pat galite vizualiai suliekninti veidą. Naudokite priemonę, kuri yra maždaug dviem tonais tamsesnė nei jūsų natūrali odos spalva. Taip išgausite natūralesnę išvaizdą.
  • Šviesūs pustoniai, kurie yra šviesesni už jūsų odą, puikiai tinka veido bruožams pabrėžti. Dažniausiai tai smakras, skruostų viršutinės linijos ir oda tarp antakių.
  • Švytėjimo suteikianti priemonė nuskaistins jūsų odą ir suteiks jai sveikai atrodančio žibėjimo. Lengviausiai šią priemonę užtepsite plokščiu šepetėliu. Švelniai ir lengvai tepkite šią priemonę per skruostikaulius.
  • Skaistalai veidui taip pat suteikia sveiko, spinduliuojančio švytėjimo ir „sutvirtina“ visą makiažą švelniai rausvu akcentu. Skaistalus ant skruostų švelniai tempkite šepetėliu.

Išbandykite kontūravimo paletesNYX Professional Makeup, L´Oréal Paris, arba Makeup Revolution. Nepamirškite purškiamo makiažo fiksatoriaus ir mėgaukitės tobula išvaizda visą dieną!