Akių šešėlių paletė

Filtruoti
Perkamiausi

Įsigykite akių šešėlių paletę ir sukurkite stulbinamą akių makiažą. Turėdami šiek tiek praktikos ir įgūdžių paryškinsite savo akių spalvą ir suteiksite joms sodrumo.

Išmėginkite Makeup Revolution, Lancôme, arba NYX Professional Makeup akių šešėlių paletes ir mėgaukitės tobulu nauju įvaizdžiu!

Kaip tepti akių šešėlius?

Idealiausia akių šešėliams naudoti teptuką arba aplikatorių. Norėdami pasiekti geriausią rezultatą šviesiausią akių šešėlių paletės atspalvį tepkite vidiniame akies kamputyje ir ties antakių kaulu. Tada palaipsniui naudokite vis tamsesnių atspalvių šešėlius, o tamsiausiais šešėliais paryškinkite išorinį akių kamputį ir voko raukšlę. Nepamirškite paryškinti apatinio akies voko.

Skirtingoms akių spalvoms tinkančios akių šešėlių paletės

Naudokite tinkamų atspalvių šešėlius, kad pagyvintumėte akių spalvą, suteiktumėte odai švytėjimo, o akims – daugiau sodrumo. Pagrindinė taisyklė paprasta – akių šešėlių atspalvis turi kontrastuoti su jūsų akių spalva.

  • Mėlynoms akims stulbinamai tiks tamsūs rudi, šviesūs rožiniai ar purpuriniai atspalviai.
  • Pilkoms akims rinkitės ryškesnius akių šešėlius. Joms puikiai tiks bet kuris metalo žvilgesio atspalvis, pvz., mėlynas ar purpurinis.
  • Žalioms akims reikalinga gera akių šešėlių paletė, kurioje vyrauja purpuriniai atspalviai. Jei šiek tiek baiminatės purpurinių šešėlių, išmėginkite rožinio, sidabrinio ar ryškiai mėlyno atspalvio akių šešėlius.
  • Rudoms akims nuostabiai tiks pilkšvos smėlio ir abrikosų atspalviai. Jei norite maksimaliai paryškinti akis, išmėginkite rožinius, aukso ar violetinius atspalvius.

Ką daryti, kad akių šešėliai išliktų ilgą laiką?

Norite mėgautis tobulu įvaizdžiu visą dieną? Nepamirškite gero akių šešėlių pagrindo. Jis padės akių šešėliams nesubėgti, o šešėlių spalvos taps intensyvesnės ir išliks ilgą laiką. Naudojant pagrindą akių šešėliai lengviau nusivalo. Jei norite jaustis užtikrinti, kad jūsų makiažas nesubėgs, naudokite purškiamąjį makiažo fiksatorių.

Nebijokite linksmai eksperimentuoti!

Naudodami akių šešėlių paletes galite sukurti begalę linksmų įvaizdžių. Pasitelkite vaizduotę ir sukurkite dramatišką padūmavusių akių makiažą ar ryškų įvaizdį. Pasinerkite į žaismingus nuotykius naudodami modeliavimo paletę, suteiksiančią jūsų veidui norimą formą.