Makiažo šepetėliai

Perkamiausi

Makiažo pagrindo, pudros, antakių ir akių šešėlių šepetėliai

Kosmetinis šepetėlis – nepamainomas pagalbininkas! Atraskite skirtingas makiažo šepetėlių rūšis bei patogias makiažo kempinėles ir lengvai sukurkite dienai bei vakarui tinkantį įvaizdį. Naudodami profesionalų makiažo šepetėlį visuomet atrodysite nepriekaištingai.

Sintetinių ar natūralių šerelių makiažo šepetėliai?

Šie šepetėliai skiriasi ne savo kokybe, o priemonių, kurioms jie yra skirti, rūšimis.

  • Natūralių šerelių kosmetiniai šepetėliai įprastai naudojami pudros konsistencijos priemonėms (veido pudroms, skaistalams, akių šešėliams).
  • Sintetinių šerelių makiažo šepetėliai labiau tinka aliejinės tekstūros priemonėms (pvz., lūpų dažams arba skystiesiems akių šešėliams).

Makiažo šepetėlių rūšys:

Makiažo pagrindo šepetėlis

Makiažo pagrindo šepetėliai įprastai turi storus ir tankius šerelius, o šepetėlio galvutė yra šiek tiek ovalios ar tiesios formos. Jei naudojate maskuoklį, rinkitės mažesnį maskuoklio šepetėlį nuožulnia galvute, nes juo lengviau paskirstysite priemonę tiksliai ten, kur reikia.

Pudros šepetėlis

Didelis apvalus šepetėlis tankiais šereliais idealiai tiks pudrai paskirstyti. Pudros šepetėliai įprastai turi ilgesnius kotus, tačiau šioms priemonėms taip pat galite rinktis ir kabuki šepetėlį trumpu kotu. Kabuki šepetėlis padės mėgautis natūraliai atrodančiais rezultatais ir stipriu maskavimu per kelias sekundes.

Akių šešėlių šepetėlis

Dažniausiai akių šešėlių šepetėliai yra ganėtinai ploni ir labai švelnūs. Idealiausia turėti du akių šešėlių šepetėlius: nusmailintą šepetėlį švelniausiais šereliais (kuriuo galėtumėte tiksliai tepti švytėjimo suteikiančią priemonę vidiniame akių kamputyje), ir platesnį šepetėlį, kuriuo lengvai paskirstytumėte akių šešėlius ant voko.

Lūpų šepetėlis

Savo makiažo priemonių kolekcijos nepamirškite papildyti plonu lūpų šepetėliu su smulkiais šereliais, kuris visuomet padės tiksliai ir be klaidų užtepti lūpų dažus. Išmėginkite patogų ištraukiamą lūpų šepetėlį, kurį galėsite pasiimti kartu su savimi.

Antakių šepetėlis

Antakių šepetėliai įprastai būna maži, plokšti ir nuožulnūs. Šie šepetėliai yra naudojami norint užpildyti antakių vietas, kuriose trūksta plaukelių, ir sukurti tobulą antakių lanką. Dažnai šie šepetėliai pristatomi kartu su antakių šepetėliu-šukutėmis, kurios yra skirtos antakiams iššukuoti ir tinkamai formai sukurti.

Modeliavimo šepetėlis

Kai kam gali pasirodyti, kad modeliavimas – daug iššūkių kelianti užduotis, tačiau pasirinkus tinkamą šepetėlį tai tampa įkandama bet kam. Tobulas modeliavimo šepetėlis su labai storais ir švelniais šereliais padės jums paploninti nosį ar net kilstelėti skruostus.

  • Storo ir šiek tiek nuožulnaus skaistalų šepetėlio forma puikiai tinka norint paskirstyti tikslų ir reikiamą kiekį skaistalų ant skruostikaulių bei sukurti subtilų ir natūraliai atrodantį įvaizdį.
  • Plokščias švytėjimo suteikiančių priemonių šepetėlis-vėduoklė idealiai tinka skruostikauliams pašviesinti, o plonesnis švytėjimo suteikiančių priemonių šepetėlis apvaliais šereliais puikiai tiks preciziškam darbui.
  • Panašiai kaip ir skaistalų šepetėlio, bronzinės pudros šepetėlio šereliai įprastai yra išdėstyti kampu. Tačiau viskas priklauso nuo jūsų pomėgių, tad galite rinktis ir tiesų ar storą bei apvalų šepetėlį.

Makiažo šepetėlių valymas

Makiažo šepetėliuose kaupiasi nešvarumai ir aliejai, o reguliariai nevalant šepetėlių šie gali sukelti aknę. Taigi kaip geriausia valyti makiažo šepetėlius? Lengviausia naudoti šepetėlių valiklį.

Idealiausia šepetėlius plauti vandeniu po kiekvieno naudojimo ir mažiausiai kartą per savaitę. Laikykite šepetėlius galvutėmis žemyn, nes taip išvengsite vandens patekimo į jų kotelius. Plaukite šepetėlius tol, kol tekės švarus vanduo.

Įsigykite profesionalių kosmetinių akių, skruostų ir lūpų šepetėlių, populiarių makiažo kempinėlių ir makiažo šepetėlių rinkinių už nuostabias kainas. Mūsų parduotuvėje rasite kokybiškų įvairių patikimų prekių ženklų makiažo šepetėlių.