Makiažo pagrindas riebiai odai

Perkamiausi

Mėgaukitės matine velveto švelnumo oda be jokių netobulumų! Išsirinkite ilgai išliekantį matinį efektą suteikiantį makiažo pagrindą, kuris leis jūsų odai kvėpuoti.

Kaip atskirti, ar jūsų oda yra riebi?

Prieš įsigydami riebiai odai skirtą makiažo pagrindą įsitikinkite, kad tinkamai nustatėte savo odos tipą. Riebiai odai reikalingos kokybiškos makiažo ir odos priežiūros priemonės. Galite teigti, kad jūsų oda yra riebi, jeigu:

  • jūsų veidas dažnai blizga;
  • jus kamuoja aknė ar inkštirai;
  • jūsų poros yra išsiplėtusios.

Geriausias makiažo pagrindas riebiai odai

Savaime suprantama, kad makiažo priemonės, kurių etiketėse skamba žodžiai „matinis efektas“, yra jums tinkamiausias pasirinkimas. Tačiau kokia turi būti jūsų odai skirtų priemonių konsistencija? Neapsiriksite įsigiję lengvos putų konsistencijos arba kompaktinį makiažo pagrindą, kuris tobulai susilies su jūsų oda. Išmėginkite lengvos tekstūros makiažo pagrindą, kuris neužkimš porų ir leis odai kvėpuoti. Jei jus kankina aknė, atraskite stipriai dengiančią priemonę.

Nenuvertinkite odos priežiūros ir tinkamo priemonės paskirstymo

Prieš tepdami makiažo pagrindą gerai nuvalykite odą, naudokite nedidelį kiekį drėkinamojo kremo ir makiažo pagrindo. Jei naudojatemakiažo šepetėlį arba makiažo kempinėlę, nepamirškite reguliariai jų išplauti. Paskirstę makiažo pagrindą užfiksuokite jį pudra užtikrindami, kad matinis efektas ilgiau išliks.

Išmėginkite tokių populiarių prekių ženklų kaip Clinique, Lancôme arba Vichy makiažo pagrindus ir atskleiskite savo odos grožį.