Makiažo pagrindas su SPF

FILTRAS ĮJUNGTAS
  • Su SPF
Filtruoti
Perkamiausi

Apsaugokite savo odą nuo saulės spindulių ir suvienodinkite jos atspalvius. Tam užteks vos vienos priemonės! Išsirinkite makiažo pagrindą su SPF apsauga. Rūpinkitės savo oda tiek vasarą, tiek ir žiemą, nes saulės spinduliai kenksmingi bet kuriuo metų laiku, nesvarbu ar vartotės paplūdimyje ar einate į žygį. Jums paruošėme geriausių priemonių iš tokių gamintojų kaip Estée Lauder, Vichy, ar Max Factor. Raskite jums tinkamiausią makiažo pagrindą su SPF apsauga!

Kaip stipriai jūsų odą apsaugos makiažo pagrindas su SPF?

Jūs tikriausiai jau girdėjote apie SPF apsaugą, jei rinkotės produktus nuo saulės. Šis faktorius nurodo kiek ilgai galite būti saulėje, kol jūsų oda pradės rausti (degti) lyginant su laiku, jei tokios priemonės nenaudojate. Be abejonės, galutinis rezultatas priklauso nuo jūsų odos fenotipo ir saulės intensyvumo, todėl SPF skaičius yra tik apytikslis. Tačiau SPF 50 saulėje leidžia išbūti ilgiau nei SPF 20.

Išsirinkite tinkamo atspalvio ir tekstūros pagrindą su norimu, kuris geriausiai atitinka jūsų odos tipą ir jūsų pageidaujama apsauga nuo UV spindulių. Mėgaukitės ir tuo pat metu saugokite savo odos grožį ištisus metus!