Pereiti prie pagrindinio turinio

Išrinkome sesei ar draugei tinkamiausias dovanas! Patinka kvepalai, puikūs kremai ar profesionalios makiažo priemonės?

2022-10-20

Notino

Skaitinys 3 minutėms

Juk viena apie kitą žinote tiek daug! Esate šalia ir džiaugsme, ir varge – viena dėl kitos padarytumėte viską, tačiau retkarčiais pasitaiko akimirkų, kai prireikia ir šiek tiek laiko atskirai (nes pernelyg intensyvaus ryšio gali būti „per daug“). Žinote viena kitos norus, svajones ir skonį. Todėl išsirinkti geriausią kalėdinę dovaną draugei ar atspėti, kas labiausiai pradžiugintų sesę tikrai neturėtų būti sunku. Turime jums puikiausių patarimų!

Dovanos iš meilės suteikia daugiausiai džiaugsmo

Tegu kalėdinių dovanų pirkimas geriausiai draugei ar mylimai sesei būna toks pats smagus, kaip ir kartu leidžiamas laikas. Įsivaizduokite, kad apsipirkti keliaujate kartu, ir pasistenkite prisiminti mėgstamiausias jos spalvas ar mylimiausius kvepalus bei pagalvoti, kokios kvepiančios žvakės, o galbūt dušo želė jai patiktų, na o tuomet pradėkite paiešką. Idealiausiu atveju iš anksto susitarkite, už kokią sumą planuojate pirkti kalėdines dovanas, tuomet bus lengviau rasti dovanas sesei ar geriausiai draugei!

Kvepiančios dovanos draugei

Pradėjusios galvoti, ką Kalėdų proga padovanoti sesei ar draugei, drąsiai pasinerkite į kvapų pasaulį. Kvepalai? Tualetinis vanduo? Rinkitės pagal jos gyvenimo būdą. Kvapų mėgėjai drąsiai dovanokite stipresnės koncentracijos kvepalus ar parfumuotą vandenį, o tualetinis vanduo bus tinkamas pasirinkimas mėgstančioms subtilesnius aromatus ir besirenkančioms juos keliaujant į darbą ar mokyklą. 

TOP kvepalai moterims, kurie bus puiki dovana po eglute

„Nuotaikos“ aromatai arba kvapai namams

Kadangi kvapų niekada nebūna per daug, pagalvokite, gal kvepianti žvakėbūtų tinkama dovana? Puikiai atrodo bei dieviškai kvepia ir kvapų difuzeriai. Stiklinį indą galite užpildyti savo pasirinktu aromatu, kuris, pamažu susigerdamas į jame panardintus medinius pagaliukus, skleidžia nuostabų aromatą jūsų pasirinktoje namų vietoje. 

Jei norite savo geriausiai draugei ar mylimai sesei padovanoti išties ypatingą dovaną, rinkitės katalitines lempas, kurios ne tik puikiai prikvėpina namus, bet ir, katalizinio degimo būdu, panaikina ore esančius virusus bei bakterijas. 

Geriausi aromatai interjerui

Grožio suteikiančios kūno priežiūros priemonės

Žiema yra tas metas, kai rūpintis savo kūno oda yra svarbiausia. Pasinaudokite mūsų patarimas ir paieškokite savo sesei ar draugei puikių kūno priežiūros priemonių. Palepinkite jas vonios procedūroms skirtomis priežiūros priemonėmiskūno losijonais, rankų priežiūros priemonėmis, šveitikliais, staigmenėlėmis plaukams... Kad ir kas tai būtų, malonių staigmenų nusipelnė visos jums artimos moterys!

Dovanos gražiam kūnui

Veidas – tarsi kūdikio, o makiažas – lyg atliktas profesionalo

Veido oda ir makiažas mums yra svarbiausia. Nuolatos rūpinamės savo veido oda: kruopščiai ją valome ir maitiname, o makiažo pamokėlės mums reikalingos kaip oras. Nesakykite, kad tai melas! Ypatinga dovana po eglute savo sesei ar draugei gali būti kas nors, kas pagražins jų odą. Pavyzdžiui,dekoratyvinė kosmetika

Geriausios kalėdinės dovanos – veido odos priežiūros priemonės ar dekoratyvinė kosmetika

Išsirinkote? Pasirinkusios bet kurią iš šių kalėdinių dovanų sesei ar draugei, jas pradžiuginsite labiau, nei Kalėdų Senelis. Užtikriname jus!