Pereiti prie pagrindinio turinio

37 patarimai dėl puikių dovanų, kurios neištuštins jūsų piniginės

2022-11-06

Notino

Skaitinys 4 minutėms

Dovanų karštinė nereiškia, kad pradžiuginę artimuosius, sausį valgysite tik grikius. Gražias ir prabangias dovanas nupirkti galite pernelyg neištuštindami savo piniginės. Pradžiugina ne tik brangios dovanos, be to, jūs nusipelnėte Kalėdų be streso. Padėsime jums išsirinkti prekes.

ODA: dovanos odos palepinimui 

Kosmetikos priemonės odai beveik visuomet yra puikus pasirinkimas, tačiau kad nepakliūtumėte į bėdą, turite ją išrinkti atsakingai. Tikriausiai nenorėsite dovanos gavėjams priminti, kad jie turi raukšlių, patamsėjusius paakius ar suglebusią odą. Mamą, draugę, močiutę ar dukrą visgi galite nudžiuginti išrinkdami oda besirūpinančią, drėkinančią ar maitinančią kaukę, odos serumą ar balzamą, odą valantį šepetėlį ar drėkinančią kaukę lūpoms

Geriausios dovanos vos už keletą eurų

KŪNAS: pasilepinimas nuo galvos iki kojų

Kvepianti dovanėlė, kurioje yra kosmetikos priemonės kūnui  yra puikus pasirinkimas – bet vėlgi, stenkitės vengti dovanų, kurios atkreiptų dėmesį į kūno „netobulumus“, kad nepasielgtumėte netaktiškai ir išties pradžiugintumėte. Verčiau išrinkite neutralią kūno kosmetikos priemonę – kūno kremą, pienelį ar dušo želę, kurios suteiks odai aksominį efektą. Pradžiuginti galite ir išrinkę rankų kremą, daugiafunkcį aliejų, kvapųjį vonios aliejų ar kitas oda besirūpinančias grožio priemones. Gamtos mylėtojai tikrai įvertins natūralią gaminių sudėtį, o mėgstantys jaukiai leisti laiką namuose nudžiugs gavę minkštą chalatą ar šlepetes.

Gražiausios pigios kūno kosmetikos dovanos

MAKIAŽAS: suteikite veidui spindesio

Minkštų šepetėlių, pudros, akių šešėlių, žavių spalvų palečių, įdomaus akių tušo, akių kontūro pieštukų ar kosmetinių krepšelių niekuomet nebus per daug. Ar draugė neužsiminė, kad norėtų išbandyti kokį nors tušą ar akių pieštuką? Galbūt mamą pradžiugintų skaistalai, o sesę – ​​akių šešėliai? Galbūt jos paslapčia svajoja apie kažką, ko pačios nedrįsta nusipirkti? Turite puikią galimybę padovanoti dekoratyvinės kosmetikos

Džiugesys makiažo pavidalu

NAGAI: ekstravagancijos ir elegantiškos klasikos dvelksmas

Turbūt visos turime bent vieną draugę, kuri savo nagus lakuoja įvairiosiomis spalvomis ir visuomet išbando naujausias tendencijas. Kokios yra dabartinės nagų lakavimo tendencijos? Eksperimentai, klasika ir visiška vaizduotės laisvė: ryškios nagų lakų spalvos, išraiškinga nagų puošyba ar 3D efektai. Nesvarbu, ar kaip dovaną draugei ar sau išrinksite vieną nuostabų atspalvį, ar nupirksite visą nagų lakų rinkinį, nei vienas, nei kitas pasirinkimas neištuštins jūsų kišenės. Tobulam manikiūrui skirtas rinkinys taipogi bus puiki dovana, nes jam reikalingos priemonės neretai namuose „stebuklingai“ pradingsta. 

Pigios kalėdinės dovanos puošniai atrodančioms keturkojų letenėlėms

PLAUKAI: papuošimų niekuomet negana

Plaukų segės, lankeliai, turbanai, segtukai, gumytės... su plaukais ir šukuosenomis mėgsta eksperimentuoti kiekviena moteris, o linksmi ir žavūs aksesuaraii pravers jums ne tik Naujųjų metų sutiktuvių dieną, bet ir kitomis progomis. Pradžiuginti moteris (o ir vyrus) gali ne tik plaukų aksesuarai, bet ir specialūs plaukų šepečiai, leidžiantys lengvai iššukuoti net ir siautulingiausios nakties suveltus plakus. Taip pat pradžiugins ir madingi turbanai, kurie Kalėdoms Vidurio Europoje suteiks viliojančio egzotiškumo. 

Kalėdiniai patarimai plaukams

KVAPAI: tualetinis vanduo – efektinga dovana už mažą kainą

Už kvapnią dovaną nereikia mokėti daug! Išrinkite tualetinį vandenį – šioje kategorijoje esančių žinomų vardų aromatų kainos nesikandžioja. Jūsų vaikai taip pat norėtų kvapnios dovanos? Pas mus rasite ir vaikams tinkamo tualetinio vandens (galite rinktis ir tuos, kurių sudėtyje nėra alkoholio) – nesvarbu, ar jūsų mažyliai mėgsta „Pakalikus“, ar „Ledo šalį“, tinkamą dovaną tikrai išrinksite kiekvienam. 

Tegul Kalėdos kvepia

Taigi, ar padėjome jums išrinkti nebrangias Kalėdų dovanas?