Pereiti prie pagrindinio turinio

Laužote galvą, ką padovanoti savo vaikui ar paaugliui? Puikiai jus suprantame, todėl pabandėme tai padaryti už jus!

2022-10-26

Notino

Skaitinys 3 minutėms

Tikriausiai jau sukate galvą, ką padovanoti savo atžaloms per Kalėdas. Žinoma, mažieji visada nudžiugs radę po eglute naują žaislą, tačiau didesniems vaikams ar paaugliams pliušinis meškiukas įspūdžio greičiausiai nepadarys. Pateiksime jums keletą idėjų, kaip išrinkti tinkamą dovaną vaikams ir paaugliams!

Artėja gražiausia metų šventė – Kalėdos, o jus pradeda kamuoti nerimas svarstant, ką šiais metais padovanoti vaikams? Juk jie jau išaugo iš to amžiaus, kai geriausia dovana yra mielas žaisliukas. Pateiksime jums keletą šaunių idėjų, kaip išrinkti geriausią grožio ir sveikatos dovaną vaikams ir paaugliams! Kvepalai pradžiugins kiekvieną mados gerbėją, žvakė sukurs tinkamą atmosferą mergaičių vakarėliams, na o vaikinai įvertins plaukų kosmetiką, kad galėtų pasipuikuoti prieš paneles!

Pirmasis namų SPA

Kam nepatiktų maudynės vonioje, sklidinoje putų ar vonios druskų? Ištaiginga putų vonia – puiki dovana ne tik mergaitėms, bet ir berniukams! Nors pastarieji tokia dovana klasiokams tikrai nesigirs. Na, o jei jūsų vaikas yra vyresnio amžiaus, vonioje galima pasilepinti ir kvapiosios žvakės skleidžiamu aromatu. Juk tai šaunus pasiruošimas romantiškiems vakarams, kurie jo ar jos laukia ateityje!

Geriausi produktai poilsio erdvei

Kvapiosios žvakės mūsų vaikams 

Dažniausiai mergaitės atranda kvapų pasaulį pačios, o jums belieka tik stebėtis užuodus, kad nuo jūsų panelės dvelkia jūsų mėgstamais kvepalais. Tokiu atveju kvepalai – puiki dovana jūsų dukteriai! O sūnui? Jam pirmiausia turėsite išaiškinti, jog posakis „tikras vyras turi kvepėti prakaitu“ šauniai skamba filmuose apie Laukinius Vakarus, bet ne XXI a. realybėje. Taigi kvepalai yra tinkama (ir būtina) dovana jūsų paaugliui sūnui!

Pamėginkite padovanoti

Mados gerbėjoms

Dabar pakalbėkime apie dovanas, tinkančias išskirtinai panelėms Nagų lakai, plaukų papuošalai ir pirmosios makiažo priemonės – visada geras pasirinkimas! Jaunesnės mergaitės tikrai apsidžiaugs gavusios dovanų vaikiškos kosmetikos su pasakų motyvais ar nuplaunamą nagų laką, na o paauglėms jau galite dovanoti tikras makiažo priemones!

Geriausios spalvos mergaitėms

Plaukai, moters karūna

Vaikus visada pradžiugins dovanos gražiems plaukams. Mažosioms mados gerbėjoms patiks smulkios dovanėlės, pvz. spalvingos gumytės ir segtukai, berniukams – įvairūs plaukų modeliavimo geliai, standikliai ir pastos, paauglės nudžiugs po Kalėdų eglute radusios natūralių šerių, nepešantį plaukų šepetį. Arba džiovintuvą, kuris ypač greitai išdžiovina plaukus!

Linksmos dovanos plaukams

Štai mūsų kalėdinių dovanų idėjos vaikams ir paaugliams! Dabar jums belieka pasirinkti vieną iš jų!