Pereiti prie pagrindinio turinio

Kalėdos iš tiesų artėja! Jau nusprendėte, ką dovanoti tėčiui ar seneliui? Čia rasite geriausius patarimus!

2022-11-02

Notino

Skaitinys 3 minutėms

Sąraše liko tik kalėdinės dovanos tėčiui ir seneliui? Šeimos vyrams, kurie jus palaiko ir džiaugsme, ir varge, ir kurie visada nedvejodami jums padės? Jei negalite apsispręsti, kas galėtų patikti jūsų artimiausiems, skaitykite toliau. Galime patarti, kaip parinkti geriausias kalėdines dovanas ir tėčiui, ir seneliui!

Kokios yra geriausios kalėdinės dovanos?

Jei paklaustumėte tėčio ar senelio, ko jie norėtų Kalėdoms, tikriausiai atsakytų, kad nieko, nes turi viską, ko reikia. Bet visuomet galima ką nors atrasti. Todėl slapta apžiūrėkite jų vonios kambarį ar miegamąjį ir pažiūrėkite, ko jiems trūksta. Ką reikėtų atnaujinti arba ko jiems iš tiesų reikia, bet jie apie tai net nežino. Galime lažintis, kad kiekvienas vyras nori atrodyti gražiai, todėl jį tikrai nudžiuginsbarzdos, odos ar kūno priežiūros priemonių rinkinys, prietaisai veido  masažui ar valymui. Nesvarbu, kiek tam nusprendėte skirti pinigų – patarsime kiekvienam!

Ką padovanoti tėčiui ir seneliui Kalėdoms

Nesate tikri, kad po eglute rastas kremas ar serumas pradžiugins tėtį ar senelį? Jie gali atrodyti nustebę, nes juk tikras vyras „nesiteplioja“, tiesa? Tačiau vos tik pirmą kartą pasitepa gaiviai vyriškai kvepiančiu kremu, jie pajunta, kad tai iš tikrųjų labai malonu! Nesvarbu, ar tai drėkinamasis, naktinis kremas, ar visas kremų rinkinys – tokia dovana tikrai pradžiugins.

Geriausi kremai, kuriuos galite dovanoti Kalėdoms

Norite patarimo dėl kalėdinių dovanų? Žinoma, kvepalai!

Odekolonas ar parfumuotas vanduo vyrams dovanų tėčiui ar seneliui – tai tikras „hitas“. Nesvarbu, ar tai kvepalai, kuriuos senelis ar tėtis naudoja nuolat, ar tokie, su kuriais jie tik įžengs į kvapų pasaulį. Šiuo atveju rinkitės tokį odekoloną, kurio kvapioji sudedamoji dalis nėra labai koncentruota – tai padės jiems lengviau priprasti prie kvapo. Jei namuose – kvepalų mėgėjas, nedvejodami padovanokite jam parfumuoto vandens!

Kvepiančios dovanos po eglute tikram vyrui

Prabangus skutimasis ar nesiskutimas

Perkate kalėdinę dovaną barzdotam vyrui, o gal mėgstančiam glotnų veidą – galime patarti ir šiuo atveju. Barzdaskutės, skutimosi peiliukai, aliejai, šepetėliai skutimuisi ar barzdos pomados – išrinksite bet kuriam! Šios dovanos gali atrodyti labai praktiškos, bet juk vyrai tokie ir yra, ar ne?

Geriausios dovanos barzdos priežiūrai

Manote, kad jūsų tėčio ar senelio nepradžiugins po eglute rasti kvepalai, skustuvas ar kremas? Nenuogąstaukite, tikrai ką nors čia išrinksite.

Dar didesnis kalėdinių dovanų tėčiui ir seneliui pasirinkimas

Taigi, ar jau išsirinkote, ką dovanosite seneliui ir tėčiui Kalėdų proga? Pasinaudoję puikiais mūsų patarimais dėl to, kokią kalėdinę dovaną išrinkti, tikrai juos pradžiuginsite!